MMA PLNajnowszeFAME MMARobert Pasut rywalem Takefuna na FAME 21!

Robert Pasut rywalem Takefuna na FAME 21!

FAME już kilka dni temu przedstawiło fanom kartę walk zbliżającej się gali. Nadmienię, że parę miejsc na nich było… pustych. Nowo ogłoszonym zawodnikiem, który weźmie udział w FAME 21 będzie Robert Pasut! To on będzie rywalem Takefuna 18-stego maja!

Karta walk FAME 21 wygląda w porządku. Co prawda znajduje się na niej main event w postaci walki Bandury z Tomkiem Adamkiem, jednakże fajerwerków nie ma. Paru innych debiutantów, którzy także nie są topowymi postaciami w świecie internetu, Kasjo z Alanem czy ciekawie zapowiadające się starcie – Szeliga vs. Greg.

Fani stricte sportowego MMA znajdą podczas tego wydarzenia coś, co bardziej im się spodoba. Rewanżowy pojedynek Tyburskiego z Pasternakiem oraz walka Klaudii Syguły z Piątkowską – tego nie można przegapić!

Co ciekawe, bohaterowie dwóch walk oraz rywal Takefuna byli ukryci. Organizacja FAME postanowiła uchylić rąbka tajemnicy, którym jest Robert Pasut jako przeciwnik Takefuna. Starcie obu panów jest przewidziane w formule K1.

Pasut z Takefunem zamiast Polaka?

Jakiś czas temu pisałem o tym, że “Nitro” zleakował, że to właśnie Adrian Polak ma skrzyżować rękawice z jego przyjacielem, Takefunem. Intrygujący jest fakt, że dodatkowo przyznał, że pierwotnie miało dojść do walki Pasuta z Rafałem Górniakiem.

Myślę, że może to być kwestia tego, że Robert doznał jakiejś dość drobnej kontuzji, która wpłynęła na obsuwę FAME z upublicznieniem tejże walki. W grę prawdopodobnie wszedł właśnie Adrian Polański, jednakże okazało się, że “Sutonator” da radę stawić czoła przyjacielowi “NitroZyniaka”.

Robert Pasut dotychczas stoczył cztery walki, w tym raz na zasadach K1. Dwukrotnie zwyciężał za to w formule MMA. Pokonał “Murana”, a także “Japczana”, który z resztą ostatnio przegrał z Pawłem Jóźwiakiem. Rafał Górniak z kolei w oktagonie pojawił się dwukrotnie. W debiucie jego rywal trafił go palcem w oko, co poskutkowało statusem walki “No contest”, z kolei w drugiej potyczce przegrał z Filipem Zabielskim. Nadmienię, że owa “potyczka” może być mianowana tytułem “batalii”, bowiem była to naprawdę krwawa rzeźnia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis