MMA PLNajnowszeFAME MMApashaBiceps wystąpi na FAME 22 na Stadionie Narodowym! Jest informacja o rywalu!

pashaBiceps wystąpi na FAME 22 na Stadionie Narodowym! Jest informacja o rywalu!

Od kilku dni fani freak fightów żyją wyłącznie informacją, że gala FAME 22 odbędzie się na PGE Narodowym. Pierwsze emocje jeszcze na dobre nie opadły, a federacja zaskoczyła ogłoszeniem pierwszego zawodnika, którym jest absolutny idol miłośników gier sportowych, światowa legenda e-sportu – Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski.

pashaBiceps wystąpi na FAME 22

Rusza sprzedaż biletów
Gala FAME 22 odbędzie się 31 sierpnia na PGE Narodowym. Wydarzenie już teraz wzbudza ogromne zainteresowanie – bilety mogą rozejść się w zawrotnym tempie.

Sprzedaż rusza już dziś o godzinie 18:00. Bilety do nabycia na www.ebilet.pl

ZOBACZ TAKŻE: FEN przed galą w Ostródzie robi coś, czego sportowe organizacje jeszcze nie robiły! I Ty możesz wziąć udział!

Z kim zawalczy Pasza?

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie FAME MMA udostępnionym w mediach społecznościowych, rywala pashaBicepsa poznamy już dzisiaj około godziny 18:00:

“Rywala Jarka poznacie już dziś o 18:00, kiedy to jednocześnie zostanie uruchomiona oficjalna sprzedaż biletów na FAME 22: Ultimate! 🎫 Będzie się działo. 😮‍💨”

PashaBiceps ma za sobą dwie walkę w świecie freak fightów. Na galach organizowanych przez High League najpierw pokonał Owcę WK w walce bokserskiej, a potem przegrał przez poddanie z Marcinem Dubielem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis