MMA PLNajnowszeKSWPas KSW z walki Materla-Pawlak wylicytowany! Pokaźna kwota zebrana na szczytny cel!

Pas KSW z walki Materla-Pawlak wylicytowany! Pokaźna kwota zebrana na szczytny cel!

To są piękna wiadomość! Pas największej organizacji w naszym kraju został wylicytowany, a pokaźna kwota została zebrana na szczytny cel.

Materla

Mistrz wagi średniej Paweł Pawlak (22-4-1) w trailerze zasugerował, aby pas mistrzowski przeznaczyć na cele charytatywne. Pomysł podłapał także jego przeciwnik legenda KSW – Michał Materla (33-9). Tak też się oficjalnie stało – pass podczas ceremonii ważenia został podpisany przez obu zawodników i przeznaczony na szczytny cel.

Reprezentant Octopus Łódź podczas ostatniego wydarzenia w Gliwicach po raz pierwszy obronił pas mistrzowski. Pawlak pewnie po 5-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów z legendą KSW. Pas mistrzowski zdobył zaś na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2, gdy przed czasem odprawił Tomasza Romanowskiego. 

Brawo! 

Takie zachowania trzeba pokazywać i chwalić. Pas kategorii średniej został wylicytowany. Udało się zebrać 55 200 złotych, które zostanie przeznaczone na podopiecznych Cancer Fighters oraz na córkę Daniela Omielańczuka. 

Mamy to! 🔥5️⃣5️⃣2️⃣0️⃣0️⃣ złotych zostanie przeznaczone na wsparcie córki Daniela Omielańczuka oraz podopiecznych cancer FIGHTERS 💥 Wszystko dzięki specjalnej licytacji legendarnego pasa mistrzowskiego KSW 🤩 To niezwykłe wsparcie, dzięki któremu będziemy mogli zrobić naprawdę dużo dobrego 💪 Ogromne podziękowania dla KSW, tych, którzy z dumą nosili pas, czyli Pawel Pawlak i Michał Materla oraz osoby, która zdecydowała się przeznaczyć tak dużą kwotę na wsparcie 🥳

Mamy to! 🔥 Aż 5️⃣5️⃣ 2️⃣0️⃣0️⃣ złotych zostanie przeznaczone na wsparcie córki Daniela Omielańczuka oraz podopiecznych…

Posted by KSW on Tuesday, January 9, 2024
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis