MMA PLNajnowszeFAME MMAPartnerka Artura Szpilki Kamila Wybrańczyk o walce w MMA: Mnie mogłyby przekonać jedynie bardzo duże pieniądze

Partnerka Artura Szpilki Kamila Wybrańczyk o walce w MMA: Mnie mogłyby przekonać jedynie bardzo duże pieniądze

Kamila Wybrańczyk, prywatnie partnerka polskiego pięściarza Artura Szpilki typowana była przez opinię publiczną do występów na galach sportów walki z pojedynkami celebrantów. Swego czasu nawet sama zainteresowana zachęciła publikę do dywagacji na temat jej występu w MMA.

Partnerka Artura Szpilki Kamila Wybrańczyk o walce w MMA: Mnie mogłyby przekonać jedynie bardzo duże pieniądze

W najnowszym wywiadzie z portalem onet.pl, Kamila Wybrańczyk szerzej opowiedziała o swojej potencjalnej rywalizacji przed publicznością. Dziewczyna Artura Szpilki nie ukrywa, że takimi występami nie jest zainteresowana, a jeśli miałaby wejść do klatki tudzież ringu, to musiałaby mieć zagwarantowane naprawdę duże pieniądze:

“Dwie federacje prowadziły ze mną rozmowy. Nie mam jednak parcia, aby występować przed publicznością, która ogląda jak się biję. Boks, ju-jitsu, czy ogólnie sport uprawiam z pasji, nie jako możliwość zarobku. Celebryci, którzy walczą w tych organizacjach, są nastawieni na korzyści finansowe. Mnie mogłyby przekonać jedynie bardzo duże pieniądze, których żadna z federacji raczej nie zapłaci. Zauważyłam, że osoby z zewnątrz bardziej chcą, abym wzięła udział w pojedynku, niż ja.”

Cała rozmowa portalu onet.pl z Kamilą Wybrańczyk do sprawdzenia -> TUTAJ. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis