MMA PLNajnowszeFAME MMAParobiec dosadnie odpowiada ”Zadymie”: Lubię Cię chłopie, ale wstydź się! Obiecałeś trenerowi…

Parobiec dosadnie odpowiada ”Zadymie”: Lubię Cię chłopie, ale wstydź się! Obiecałeś trenerowi…

Jak widać coraz więcej osób reaguje i nie jest zadowolona z wypowiedzi Tomasza Gromadzkiego. Tym razem Łukasz Parobiec postanowił mocno zareagować. ”GOAT” zapewnił, że ”Zadyma” powinien się wstydzić, a ponadto przypomina mu jaką obietnicę złożył trenerowi.

Parobiec

W ostatnim czasie nie brakowało dziwnych ruchów ze strony Gromadzkiego jak i zaskakujących wypowiedzi. Tomasz podpisał kontrakt z FAME MMA, gdzie miał stoczyć typowo sportowe pojedynki. Tak też było, ale… zaraz pojawiały się mocno dyskusyjne wypowiedzi. ”Zadyma” postanowił też trenować mocno kontrowersyjnego Natana Marconia.

Parobiec nie ukrywa swojego zdania na temat freak fightów, a po ostatniej jubileuszowej gali FAME MMA 20 opublikował wpis.

A więc zapytuję wszystkich kibiców sportów walki: dlaczego wolicie oglądać walki klaunów, niż prawdziwych zawodników sportów walki takich, jak ja i Mariusz Kruczek. Może wtedy i my zarobimy?

Na te słowa zareagował ”Zadyma”.

Uderza bo pisałem po hejcie na Natana Marconia, że wina leży w kibicach. Hejtujecie freakfighty, ale sami nie chodzicie na gale bokserskie i są puste hale. Więc jak pisałem jest popyt, jest podaż na freaki

Parobiec odpowiada Gromadzkiemu!

Łukasz Parobiec ostatni pretendent do pasa GROMDY czyli walk na gołe pięści postanowił dosadnie odpowiedzieć na słowa Tomasza Gromadzkiego.

Tomuś widzisz, że mój post jest popularny i chwytasz się brzytwy szukając zaczepki. Czy ktoś Cię pytał o zdanie, lubię Cię chłopie, ale wstydź się. Powiem Ci, obiecałeś swojemu trenerowi, że zajdziesz daleko jako zawodnik sztuk walki. To teraz się wstydż, bo trener przewraca się w grobie widząc, jak błaźnisz się dla pieniędzy. Przykre.

To jednak nie koniec, bo w dyskusję wdał się także inny zawodnik, który walczył w GROMDZIE – Krzysztof Ryta.

Krzysztof Ryta: Nie wiem czy większe osiągnięcia sportowe mają zawodnicy z freaków czy z gromdy bo podałeś akurat przykład na zdjęciu, to Wiewiór akurat ma osiągnięcia amatorskie. Nie jest to atak w nikogo, ale wiemy wszyscy jak to wygląda od środka i nie ma co „płakać” nad rozlanym mlekiem🤷‍♂️

Łukasz Parobiec: mówisz tak aby się wybielić bo sam się tam pchasz , takie życie kolego

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis