MMA PLNajnowszeGamrotParnasse reaguje na słowa Gamrota! Proponuje formułę: Pokaż, że jesteś prawdziwym wojownikiem!

Parnasse reaguje na słowa Gamrota! Proponuje formułę: Pokaż, że jesteś prawdziwym wojownikiem!

Salahdine Parnasse szybko postanowił zareagować na ostatnie słowa Mateusza Gamrota. Podwójny mistrz KSW zapewnił, że jest otwarty na takie zestawienie i proponuje formułę, w której mogłoby do tego dojść. Mówimy cały czas o potencjalnej walce na dodatkowej gali największej organizacji w naszym kraju. Będzie to edycja EPIC, w której zobaczymy walki w różnych formułach.

Gamrot

Gamrot już dziewiątego marca wystąpi na kapitalnie zapowiadającej się gali UFC 299 w Miami. Polak skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem – Rafaelem Dos Anjosem (32-15).

”Gamer” w rozmowie z portalem InTheCage.pl wyznał, że jest otwarty na walkę grapplingową podczas KSW EPIC.

Nie wiem, musiałbym zapytać. Widziałem nawet urywek, ktoś mi tam podesłał, jak Martin mówił, że miałbym tam zawalczyć właśnie. Nigdy nie przyszła do mnie propozycja, ale jak już to zauważyłem i UFC by pozwoliło, to jest jeden gość z którym mógłbym zawalczyć Parnasse. Biorę Parnasse’a, wygrywam z najlepszym i zamykam wszystko. Chodziło o grappling. Rozmawiamy o grapplingu, więc biorę Parnasse’a do grapplingu.

Parnasse odpowiada!

Salahdine Parnasse w mediach społecznościowych postanowił zareagować na słowa Mateusza Gamrota. Francuz jest chętny i gotowy na walkę z ”Gamerem”.

Pojawia się jeden problem… Parnasse proponuje walkę, ale nie w grapplingu, a w boksie, lub K-1.

Mateusz Gamrot, pokaż że jesteś prawdziwym wojownikiem i zróbmy walkę bokserską lub K-1 na gali KSW EPIC. Ja jestem gotowy, zróbmy to!

Parnasse swój następny pojedynek w największej organizacji w naszym kraju odnotuje szóstego kwietnia w Paryżu. Niebawem poznamy jego przeciwnika.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis