MMA PLNajnowszeKSWParnasse pójdzie do UFC? Lewandowski zapowiada walkę: Jestem w stanie przebić ofertę!

Parnasse pójdzie do UFC? Lewandowski zapowiada walkę: Jestem w stanie przebić ofertę!

Salahdine Parnasse (18-2) przejdzie do największej organizacji na świecie? Tego nie możemy wykluczyć. W tej sprawie głos zabrał jeden z właścicieli KSW – Martin Lewandowski, który zapewnił, że jest w stanie przebić ofertę amerykańskiego giganta.

Parnasse

Francuz swój najbliższy pojedynek stoczy szóstego kwietnia na gali XTB KSW 93. Będzie to pierwsza gala polskiej organizacji na terenie Francji. Parnasse wystąpił w main evencie przed własną publicznością.

Kto będzie przeciwnikiem? W sumie wydaje się, że najpewniejsze są dwie opcje. Natychmiastowy rewanż o pas wagi półśredniej z niepokonanym Adrianem Bartosińskim, lub w końcu doprowadzenie do walki z Marianem ”Golden Boyem” Ziółkowskim. Bartosiński jak i zarówno Ziółkowski są chętni na taki pojedynek.

Lewandowski zabiera głos!

Martin Lewandowski w rozmowie z Mariuszem Olkiewiczem z portalu InTheCage.pl został zapytany o potencjalne odejście gwiazdy KSW do największej organizacji na świecie.

To nie jest tak, że ja sobie teraz odpuszczę tego Salahdine’a. Po tych siedmiu latach promocji, budowania chłopaka – ma dwa pasy, prawie zdobył trzeci. Zrealizowaliśmy wiele jego marzeń, to sobie go nie odpuszczę. Będę walczył jak lew i będę chciał przebić ofertę UFC, jeśli określą mi mniej więcej, jakie warunki finansowe. Chociaż pamiętam, że już wspominali. Ustaliliśmy sobie, że do kwietnia nie gadamy, oni też nie będą się gdzieś pokątnie podpisywać, bo też ciągle podkreślają, jak im jest dobrze. Tylko wiesz.  Światowa ekspozycja może ich ciągnąć, ale jak mi powiedzą, że chcą taką i taką kasę, to od razu im mówię, że okej. Już teraz mogę powiedzieć, że jestem w stanie wyrównać albo przebić ofertę UFC. (…) Jeżeli dojdzie do przejścia, to jestem w stanie odpowiedzialnie to powiedzieć, że to nie będzie kwestia finansowa, tylko powie, że chce pobawić się w innej klatce, z innymi rywalami i być międzynarodową gwiazdą.

Cała rozmowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis