MMA PLNajnowszeKSWParnasse ostro reaguje na pytanie o Ziółkowskiego: Nie myślę o nim, dla mnie jest już skończony!

Parnasse ostro reaguje na pytanie o Ziółkowskiego: Nie myślę o nim, dla mnie jest już skończony!

Salahdine Parnasse (18-2) swój następny pojedynek stoczy szóstego kwietnia na gali XTB KSW 93 w Paryżu. Wielu kibiców zastanawia się kto będzie wtedy przeciwnikiem mistrza wagi lekkiej i piórkowej. Pojawiło się sporo komentarzy, że może być nim Marian Ziółkowski (25-8-1). Parnasse tuż po ostatniej walce został zapytany o ponowne zestawienie z ”Golden Boyem”. Reakcja Francuza była mocna – zapewnił, że nie chce już pytań o walkę z Ziółkowskim. 

Parnasse

Parnasse w sobotę w Gliwicach stanął przed wielką szansą, bowiem zawalczył o trzeci tytuł w największej organizacji w naszym kraju. Tym razem była to walka o pas wagi półśredniej z niepokonanym Adrianem Bartosińskim. Pojedynek na papierze wyglądał imponująco – inaczej jednak było w klatce. Był to festiwal w klinczu – i obaj zawodnicy wydaje się, że byli zaskoczeni całym przebiegiem. Po 5-rundach Bartosiński wygrał jednogłośną decyzją sędziów i obronił po raz pierwszy tytuł.

Po walce Adrian, Parnasse jak i jeden z właścicieli KSW – Martin Lewandowski powiedzieli, że rewanżowe starcie w Paryżu jest dobrym pomysłem.

Parnasse: Nie pytajcie mnie już o Mariana! 

Salahdine Parnasse (18-2) w wywiadzie po walce został zapytany o potencjalne starcie z Marianem Ziółkowskim. Odpowiedź reprezentanta Francji była mocna. Mistrz wagi lekkiej i piórkowej nie chce słyszeć o zestawieniu z ”Golden Boyem”. 

Nie pytajcie mnie już o Mariana, proszę. Nie chcę o nim gadać. Nie myślę o nim, dla mnie jest już skończony. Nie pytajcie mnie już o niego. W żadnym wywiadzie. Już nie chcę być pytany o Mariana w żadnym wywiadzie. Jestem poważnym zawodnikiem i nie chcę tracić czasu na takich zawodników

Próbowano parę razy doprowadzić do walki Francuza z ”Golden Boyem”, lecz wszystko zakończyło się fiaskiem. Najbliższej było na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2, lecz Ziółkowski nieszczęśliwie doznał kontuzji na rozgrzewce.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis