MMA PLNajnowszeFAME MMAParke, Kubiszyn i Pasternak wszyscy są na liście Tyburskiego! Uważa, że pokona ”Wampira”!

Parke, Kubiszyn i Pasternak wszyscy są na liście Tyburskiego! Uważa, że pokona ”Wampira”!

Paweł Tyburski nie może doczekać się swoich następnych pojedynków w klatce. ”Tybori” jest zmotywowany i zapewnia, że w kolejnych starciach kibice zobaczą jego nową wersję, w której będzie nie do zatrzymania. Tyburski wyjawił także z kim jest chętny na walkę i trzeba przyznać, że jest to pokaźna lista popularnych zawodników w naszym kraju.

Tyburski
Foto: 2023.07.21 Wroclaw Sporty walki Gala Fame MMA Friday Arena 1 N/z Walka Michal Wampir Pasternak vs Pawel Ksiezniczka Tyburski Foto Lukasz Sobala / PressFocus

W poprzednim roku podopieczny Przemysława Szyszki stanął przed naprawdę dużym wyzwaniem. Była to walka w formule K-1 z doświadczonym zawodnikiem MMA – Michałem Pasternakiem. Tyburski pokazał charakter i wchodził w mocne wymiany, ale przegrał pewnie na punkty.

Od samego początku była presja i agresja. Michał nacierał z kolejnymi uderzeniami, a Tyburski nie wyglądał na kogoś kto dobrze się z tym czuje. ”Tybori” pokazywał w tym pojedynku charakter i próbował odpowiadać, ale to było za mało. ”Wampir” po pierwszej rundzie zmagał się z bardzo poważnym urazem, ale mimo wszystko przewalczył cały dystans. Była chwila grozy! Pasternak trafił kolanem w punkt i wydawało się, że będzie po wszystkim. Paweł runął na ziemię jak trafiony piorunem. Ostatecznie podopieczny Przemysława Szyszki wytrwał ciężkie chwile. Pasternak po 3-rundach wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Długa lista!

Paweł Tyburski jest przekonany, że w tym roku zaskoczy wielu kibiców. ”Tybori” na kanale ”Zajafka” wyjawił, że jest otwarty i chętny na starcie z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem czy Normanem ”Storiminem” Parke.

Nie zabrakło również tematu Michała Pasternaka, z którym Tyburski chciałby stoczyć rewanż. Paweł jest przekonany, że teraz w odpowiedniej formie pokona ”Wampira”.

Warto zaznaczyć, że Paweł zdecydował na zmiany. ”Tybori” następne pojedynki zamierza toczyć w kategorii średniej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis