MMA PLNajnowszeUFCPaddy Pimblett szokująco o walkach youtubera Jake’a Paula. Widzi coś niejasnego w walce z “Pająkiem”

Paddy Pimblett szokująco o walkach youtubera Jake’a Paula. Widzi coś niejasnego w walce z “Pająkiem”

Nowa wschodząca gwiazda organizacji UFC Paddy Pimblett szokująco wypowiedział się o walkach youtubera Jake’a Paula, który w środowisku sportów walki uchodzi za pogromcę byłych mistrzów MMA.

Paddy Pimblett

Paul wygrywał już bowiem bokserskie boje z takimi zawodnikami jak: Tyron Woodley, Ben Askren czy Anderson Silva. Każdy z wymienionych zawodników w przeszłości był posiadaczem pasa mistrzowskiego dużej organizacji MMA.

Pimblett jednak doszukuje się niejasności w walce youtubera z legendarnym “Pająkiem”.

Paddy Pimblett atakuje Jake’a Paula

Anglik twierdzi, że walka Paula z Andersonem Silvą mogła być ustawiona. Jako przykład podał moment nokdaunu na Brazylijczyku. Pimblett twierdzi, że tam nie doszło do czystego ciosu, a Silva nie musiał padać po tym ciosie.

Pimblett w rozmowie z Pub Talk powiedział:

“Jake Paul nie jest taki zły teraz, ale uważam, że jego walki są ustawione. Nie sądzę, by nokaut na Tyronie Woodleyu był ustawiony, bo kiedy zostajesz w taki sposób znokautowany, to lądujesz twarzą do przodu lub padniesz nieprzytomny i nic na to nie poradzisz. To ludzka reakcja. Ale widziałem kąt uderzenia, którym poczęstował Andersona Silvę i wg mnie on go wcale tam nie uderzył.”

Czy faktycznie było tak, jak to opisuje Pimblett? Sprawdźmy zatem:

Zobacz także:

Najman zadzwonił podczas programu! Padły mocne słowa: Ubije twojego starego, a później Ciebie! Widzieliście?

Marcin Najman pojawił się na linii podczas dzisiejszego programu na kanale High League. Nie brakowało mocnych słów w kierunku Mateusza Murańskiego, który był obecny w studiu. ”El Testosteron” zapewnił, że ubije Jacka Murańskiego, a następnie jego syna.

Don Kasjo znowu zaczepia Denisa! Sugeruje, że będzie błagał o walkę! Co wy na to?

Kasjusz Życiński ponownie został zapytany o potencjalne starcie z Denisem Załęckim. ”Don Kasjo” przypomina, że na gali PRIME SHOW MMA 4 był otwarty, aby stoczyć dwie walki jednego wieczoru. Kasjusz jest pewny, że zakończyłoby się, to jego zwycięstwami.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis