MMA PLNajnowszeBez kategoriiOświadczenie prasowe Tito Ortiza

Oświadczenie prasowe Tito Ortiza

Tito poczuł krew, Randy jest off z UFC, więc znowu jest nieco mniej ciaśniej na piedestale gwiazd. Tito wydał takie oświadczenie:

Gamrot - Dos Anjos

Jak zwykle miło jest słyszeć głosy fanów, którzy pytają co z moją następną walką.

Na chwile obecną jestem totalnie skupiony na treningu. Zawsze miałem reputację najlepiej przygotowanego zawodnika do każdej walki, w której brałem udział. Chciałbym zachować tą reputację.

Obecnie pracuję bardzo blisko z UFC nad moją następną walką. Możecie być pewni – nie zawiodę tą walką swoich fanów. Wygląda na to, że będę walczył na początku 2008 r., a kiedy już wejdę do oktagonu będę w 100% przygotowany by zniszczyć moich przeciwników

W przerwach między treningami jestem zajęty prowadzeniem mojej firmy z branży ubrań sportowych – Punishment Athletics, która miała naszpikowany sukcesami rok i wspiera dwie ważne sprawy – naszych żołnierzy w Iraku i dzieci w potrzebie. Spodziewam się, że szybko zostanie ogłoszone nowe przedsięwzięcie dla dzieci, w którym biorę udział. Jestem pewnym że moi fajni będą chcieli wesprzeć tą inicjatywę. Planuję również ponownie odwiedzić nasze jednostki w Iraku przed końcem tego roku.

Zwróćcie uwagę na mniej bojowy niż zwykle ton wypowiedzi o UFC 😉

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis