MMA PLNajnowszeFAME MMAOrganizacja FAME nie jest zadowolona z zachowania Don Diego? Pasternak zabiera głos!

Organizacja FAME nie jest zadowolona z zachowania Don Diego? Pasternak zabiera głos!

Podczas jubileuszowej gali FAME MMA 20 miało dojść do mocno sportowej walki. Mowa o starciu Michała Pasternaka z Mateuszem Kubiszynem. Wszystko jednak zakończyło się fiaskiem. ”Wampir” w ostatnim wywiadzie wyznał, że organizacja nie jest zadowolona z zachowania ”Don Diego”.

Kubiszyn

Mistrz GROMDY podczas ostatniej gali FAME pojawił się w klatce i został ogłoszony jako nowy nabytek freakowej organizacji.

Kubiszyn ostatnio niespodziewanie w mediach społecznościowych wyznał, że jego walka na FAME 20 stoi pod znakiem zapytania.

Ja po treningu i muszę się z wami czymś podzielić, bo tak cały czas pytacie – ”Diego co z twoją walką na FAME’ 20, dlaczego stoi pod znakiem zapytania”. Ja odpowiem bardzo krótko ”Polish Zombie” nie miał racji. Nie tylko freak fighterzy przychodzą tam po łatwe pieniądze. Sportowcy też przychodzą po łatwe siano i na tym to polega. Ja zaproponowałem już jakiś czas temu bardzo fajne, widowiskowe dla was przede wszystkim warunki walki. Żeby zrobić 1 rundę boks, 2 rundę K-1, 3 rundę MMA, żeby cały czas dokładać kolejną płaszczyznę. No i nie ma co ukrywać – moim przeciwnikiem ma być zawodnik MMA. No i po prostu jego team, myślę że zawodnik nie, ale jego team obsrał zbroję i boi się najzwyczajniej w świecie wypuścić swojego zawodnika do takich formuł. Chcą mieszać, żeby 1 była w MMA, albo w 2 rundzie. Tamto, siamto! Boją się, że mogą być znokautowani w 1, albo 2 rundzie. W trzeciej będą mieli już dużo więcej argumentów, bo to wiadomo moja najsłabsza płaszczyzna. Także oto wszystko chodzi. Freak fighterzy i sportowcy przychodzą tam po siano, po łatwe siano. Ja nie ukrywam przychodzę też tam po siano, ale też po wyzwania i tym razem stawiam warunki, albo będzie po mojemu, albo w ogóle. I po temacie (…) Tym razem ja stawiam warunki 0-1, bo to mój pomysł na formułę walki. Albo będzie walka, albo nie będzie walki. Pozdrooo!

Pasternak zabiera głos!

Michał Pasternak w rozmowie z MMAbądź na bieżąco wyznał, że Mateusz Kubiszyn nie chciał się z nim bić w formule MMA ani w K-1.

”Wampir” wyznał, że organizacja FAME MMA nie jest zadowolona z zachowania ”Don Diego”.

Zależy czy się dogadamy, czy nie. Ja nie będę szedł na każde jego ustępstwo. Federacja nie jest zadowolona z tego, jak negocjował tę walkę. Dostał dwie rundy swoje. On tłumaczy to, że walka w K-1 to nie jest jego formuła, tylko moja. Moja to by było MMA i grappling.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis