MMA PLNajnowszeFAME MMAOlejnik wystąpi na FAME 20! Rywalem nie będzie Wardęga!

Olejnik wystąpi na FAME 20! Rywalem nie będzie Wardęga!

Legenda polskich frak fightów i uczestnik niedawnych Igrzysk Gladiatorów – Tomasz Olejnik wystąpi na gali FAME 20! Organizacja FAME MMA podała także do publicznej wiadomości nazwisko jego rywala.

Olejnik wystąpi na FAME 20

Przypominamy, że gala FAME 20 odbędzie się już 10 lutego i będzie swoistym jubileuszem największej freakowej organizacji w Europie.

Podczas tego wydarzenia zobaczymy m.in. pojedynki Don Kasjo z Boxdelem czy Normana Parke z Michałem Wampirem Pasternakiem.

W karcie walk znajduje się także turniej o dwa miliony złotych, które żeby wygrać, będzie trzeba zwyciężyć aż w trzech pojedynkach jednego wieczoru!

Olejnik wystąpi na FAME 20! Rywalem nie będzie Wardęga!

Teraz natomiast poznaliśmy kolejną walkę z rozpiski tego wydarzenia. Tomasz Olejnik zasilił kartę walk FAME 20, ale nie zmierzy się z Sylwestrem Wardęgą, o czym jeszcze niedawno huczał cały freakowy internet.

Jego przeciwnikiem będzie Wiktor „Wronek” Wronka.

Poniżej przedstawienie tego zawodnika oraz zaproszenie na czwartkowy program Face2Face, w którym oprócz wspomnianych Olejnika i Wronka, udział wezmą także Xayoo i Daro Lew:

“JUŻ JUTRO O 20:00 PORA NA KOLEJNY FACE 2 FACE!

Jednak w pierwszej kolejności zaczniemy od przedstawienia kolejnego pojedynku na kartach FAME 20! 🤼‍♂️

Przed Wami Wiktor „Wronek” Wronka, czyli 19-letni debiutant, który dołącza do składu FAME! 🚀 Stanie on naprzeciwko walecznego i pewnego siebie Tomka Olejnika! 🔥 Wronek to już czwarty członek ekipy Bungee w FAME, a jednocześnie drugi, który zawalczy na przyszłej gali! 🫨 Trybuna chłopaków już nie może się doczekać, by skandować jego imię. ☝️ Olejnik natomiast, będzie miał okazję zrehabilitować się po ostatniej porażce i udowodnić, że jest równie silny w konfrontacji twarzą w twarz, jak za telefonem do studia. 😏 Od gierki w Fortnite, do wspólnego pojedynku w klatce! 🎮

Chłopaki spotkają się już jutro, na żywo, podczas programu FACE2FACE o godzinie 20:00. 🔥

Zobaczymy tam także starcie potężnego Daro Lwa z Xayoo! 🗿 Przed Panami szykuje się niezła potyczka słowna. Darek pragnie obić każdego z XI, lecz w pierwszej kolejności musi pokonać założyciela grupy – Marcina. 🥸 Czy pójdzie mu to tak samo łatwo, jak z ex rywalem Majkuta – Disem? 🤔

Oglądajcie już jutro, klasycznie na YouTube oraz Twitch 📺

Szykuje się naprawdę ciekawy program… 😎

JUŻ JUTRO O 20:00 PORA NA KOLEJNY FACE 2 FACE!Jednak w pierwszej kolejności zaczniemy od przedstawienia kolejnego…

Posted by FAME MMA on Wednesday, January 24, 2024
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis