MMA PLNajnowszeBoksOkolie już teraz zapowiada przed walką z Różańskim: Zmiażdżę go przed jego kibicami!

Okolie już teraz zapowiada przed walką z Różańskim: Zmiażdżę go przed jego kibicami!

Już oficjalnie dwudziestego czwartego maja w Rzeszowie dojdzie do wielkiej walki w naszym kraju. Niepokonany Łukasz Różański stanie do pierwszej obrony mistrzostwa świata w wadze bridger. Polak ponownie wystąpi przed własną publicznością, a tym razem zmierzy się byłym mistrzem wagi cruiser – Lawrence Okolie. Brytyjczyk zabrał już głos i zapowiada nokaut na naszym reprezentancie. 

Różański

Okolie w swoim rozkładzie posiada trzy zwycięstwa z naszymi reprezentantami. Lawrence efektownie przed czasem pokonał Nikodema Jeżewskiego i Krzysztofa ”Główkę” Głowackiego, a pewną jednogłośną decyzją sędziów pokonał Michała Cieślaka.

Od jakiegoś już czasu mówiło się o potencjalnych walkach Lawrence’a w wadze ciężkiej, ale najpierw jak widać chce on się spróbować w wadze bridger. Okolie w ostatnim starciu stracił tytuł.

Mocne zapowiedzi Lawrence’a Okolie!

No i się zaczęło! Lawrence Okolie zabrał głos po ogłoszonym pojedynku z Łukaszem Różańskim.

Brytyjczyk jest pewny swego i zapowiada, że znokautuje Różańskiego.

💀💀Lawrence Okolie przed walką  z Łukaszem Różańskim: “ZMIAŻDŻĘ go przed jego własnymi kibicami” #RozanskiOkolie

Jestem podekscytowany możliwością przyjazdu do Polski i ponownego sprawdzenia się w walce wyjazdowej. Różański to dobry mistrz o wybuchowym, eksplozyjnym stylu boksowania, ale zamierzam zadać mu poważne rany. Nigdy nie miał do czynienia z kimś takim jak ja i z taką siłą

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis