MMA PLBoksOkolie chwali Krzysztofa Głowackiego przed ich walką o pas WBO: To najlepszy zawodnik, z którym walczyłem

Okolie chwali Krzysztofa Głowackiego przed ich walką o pas WBO: To najlepszy zawodnik, z którym walczyłem

Foto: Facebook/ Krzysztof Głowacki

Lawrence Okolie chwali Krzysztofa Głowackiego przed ich walką o pas WBO, do której dojdzie 12 grudnia w Londynie. Brytyjski pięściarz szykuje się na najtrudniejszą konfrontację w swojej karierze – zarówno zawodowej, jak i amatorskiej.

Wywiad z Lawrencem Okolie przeprowadził Przemysław Osiak z Przeglądu Sportowego. Brytyjczyk jest pod wrażeniem umiejętności “Główki” i szykuje się na trudną konfrontację.

Okolie chwali Krzysztofa Głowackiego przed ich walką o pas WBO: To najlepszy zawodnik, z którym walczyłem

“Uważam, że tak właśnie będzie. Głowacki to najlepszy zawodnik, z którym walczyłem zarówno w boksie amatorskim, jak i zawodowym. Nie mogę się doczekać. Wasz zawodnik ma wiele doświadczenia i determinacji. Nadal jest młody i świeży. Spodziewam się bardzo twardej walki.”

Brytyjczyk z wielkim szacunkiem wypowiada się o Polaku i życzy mu powodzenia, ale jednocześnie liczy, że wygraną nad Głowackim i zdobyciem pasa WBO sprawi sobie prezent urodzinowy:

“Powodzenia w trakcie obozu przygotowawczego. Przybądź w najlepszej formie, bo chcę sprawdzić się z najlepszą wersją Głowackiego. Bądź zdrowy i bezpieczny. Niech ta walka się odbędzie, bo potrzebuję tego zwycięstwa. Parę dni później są moje urodziny.”

Cała rozmowa Przeglądu Sportowego z Lawrencem Okolie do sprawdzenia -> TUTAJ.

Zobacz także:

Piotr Szeliga przed walką z Bestią: Najpierw wyśmiewają i negują, później jest cisza i patrzą, a na końcu…

Piotr Szeliga przed walką z Piotrem “Bestią” Piechowiakiem na nadchodzącej gali FAME MMA 8 jest niezwykle pewny siebie. Zawodnik, który w ostatniej walce z Krystianem Pudzianowskim narzekał na intensywność starcia, tym razem mocno pracuje nad wytrzymałością tlenową.