MMA PLNajnowszeMarcin NajmanOkniński zdradza za jakie pieniądze zawalczy z Najmanem! ”El Testosteron” odpowiada!

Okniński zdradza za jakie pieniądze zawalczy z Najmanem! ”El Testosteron” odpowiada!

Mirosław Okniński zostanie przekonany i stoczy swój pojedynek w klatce? Jeszcze nie tak dawno wydawało się to bardzo mało prawdopodobne. Teraz uznany trener wyjawił za jaką kwotę zgodziłby się na starcie w freak fightach ze swoim byłym podopiecznym – Marcinem Najmanem. Na słowa trenera szybko odpowiedział ”El Testosteron”.

Okniński

Okniński to znana postać w sportach walki. Pod swoimi skrzydłami miał mnóstwo zawodników, którzy odnosili sukcesy w zawodowym MMA. Teraz Mirosław jest głównym trenerem w Akademii Sportów Walki Wilanów, gdzie prowadzi znanych freak fighterów. To jednak nie znaczy, że Okniński przestał trenować zawodowców, bo przecież pod swoim okiem ma chociażby Kamila ”King Konga” Mindę czy Michała ”Wampira” Pasternaka.

Warto zaznaczyć, że 54-latek ma na swoim koncie jedną walkę zawodową. Miała ona miejsce w 2007 roku, gdy przed czasem pokonał Łukasza Warchoła.

Najman odpowiada!

Mirosław Okniński zostanie przekonany przez jedną z freakowych organizacji? Trener w rozmowie z portalem FanSportu.pl wyznał za jaką kwotę zgodzi się na walkę z… Marcinem Najmanem.

Kurde, za dwie bańki zawalczę! Za dwie bańki to nawet mógłbym przegrać z Najmanem. Miałbym lepszą gażę niż Pudzianowski, Mamed, Oleksiejczuk i Jotko. Za dwie bańki z Najmanem walczę i nawet mogę przegrać, ale tylko z Najmanem.

Długo nie było trzeba czekać na odpowiedź ”El Testosterona”.

Mam nadzieje, że jednak żaden szaleniec nie wyłoży … Nie chcę walczyć z Mirkiem. To Legendarny twórca mma w Polsce. Ale jak nie będzie wyjścia ?

Mirek Okniński chce zawalczyć z Cesarzem. Dwie Legendy naprzeciw siebie?

Jeszcze słowo do Mirka 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis