MMA PLNajnowszeMateusz KubiszynOkniński w mocnym stylu odpowiada Don Diego: Nie wiesz co Cię czeka! To hasło Kubiszyna…

Okniński w mocnym stylu odpowiada Don Diego: Nie wiesz co Cię czeka! To hasło Kubiszyna…

Mirosław Okniński bardzo szybko w mediach społecznościowych odpowiedział na słowa Mateusza Kubiszyna. Ponadto trener nawołuje do walki ”Don Diego” z jego podopiecznym Michałem ”Wampirem” Pasternakiem. Trzeba przyznać, że o takim zestawieniu dość często wspominają kibice.

Okniński

Okniński pojawił się na linii podczas wczorajszego programu FAME 19 Specjal, gdzie oficjalnie ogłoszono, że Piotr ”Szeli” Szeliga przechodzi do Akademii Sportów Walki Wilanów. Szeligę do wcześniejszych walk przygotowywał wspomniany Kubiszyn.

Szeliga już drugiego września wystąpi na FAME MMA 19, gdzie w Krakowie stanie do rewanżu z byłym mistrzem KSW – Marcinem ”Polish Zombie” Wrzoskiem.

Okniński w programie zapewnił, że Kubiszyn i Artur Gwóźdź zostawili freak fightera w ciężkiej sytuacji. ”Don Diego” skomentował słowa trenera.

Nadrobiłem cage i czułem zażenowanie postawą trenera Mirka Oknińskiego. Normalnie niereformowalny gość, wręcz powiem, że to jest z** zwykły, żeby nie przebierać w słowach. Już nawet pomijając sytuację całą Szeliego, ale no co za kretyn, dobrze treningu nie zaczął prowadzić i ciśnie po nim, że ma sprzątać szatnię. Po prostu nabija się. Masakra. Jeszcze mi się przy okazji dostało. Tak się zastanawiam. Czy to moja moralność jest zje***, czy Oknińskiego?

Okniński odpowiada!

Mirosław Okniński postanowił szybko w mediach społecznościowych odpowiedzieć na słowa Mateusza Kubiszyna. Przy okazji trener nawołuje do walki ”Don Diego” z Michałem ”Wampirem” Pasternakiem.

Kubiszyn już w przeszłości był pytany o potencjalne starcie z Pasternakiem.

W MMA ta walka nie miałaby żadnego sensu. Nie byłoby szansy na nawiązania w miarę wyrównanej walki. Zwłaszcza że ”Wampir” ma o wiele lepszy partner niż stójkę (…)  Dużą odpowiedzią będzie walka z ”Szelim’. Jeśli dostanie w trąbę, to po co ja mam z nim walczyć – mówił to jeszcze przed walką Pasternak-Szeliga.

Oto jak Okniński odpowiedział Kubiszynowi:

Cieszę się, że zaatakowałeś. Nie wiesz co Ciebie czeka, taki hejt jak na Ciebie spadnie nigdy tego nie doznałeś. Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie to hasło Kubiszyna

Ciesze się ze zaatakowałeś Nie wiesz co Ciebie czeka taki hejt jak na Ciebie spadnie nigdy tego nie doznałeś Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie to hasło Kubiszyna

Posted by Mirek Okniński on Tuesday, August 22, 2023

Don Diego Kubiszyn vs Michał Pasternak

Don Diego Kubiszyn vs Michał Pasternak

Posted by Mirek Okniński on Tuesday, August 22, 2023

Wtorek akcja worek pakujemy Don Diego

Wtorek akcja worek pakujemy Don Diego

Posted by Mirek Okniński on Tuesday, August 22, 2023
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis