MMA PLNajnowszeFAME MMAOkniński przewiduje przyszłość “Diablo”: Plan taki jest, żeby pokonał największą gwiazdę FAME, a potem…

Okniński przewiduje przyszłość “Diablo”: Plan taki jest, żeby pokonał największą gwiazdę FAME, a potem…

Trener Mirosław Okniński w najnowszym wywiadzie udzielonym Hubertowi Mściwujewskiemu z portali MMA Bądź Na Bieżąco przewiduje przyszłość Krzysztofa “Diablo” Włodarczyka. Zdaniem trenera “Diablo” jest już dogadany z… Federacją KSW!

Okniński przewiduje przyszłość

Przypominamy, że fani MMA o “Diablo” ostatni raz usłyszeli podczas gali FAME 21: Pretendent, kiedy to został on przedstawiony jako najbliższy rywal Amadeusza “Ferrari” Roślika.

Walka Ferrari vs Diablo będzie main eventem gali FAME 22, która zaplanowana jest na dzień 31 sierpnia w łódzkiej Atlas Arenie.

Okniński przewiduje przyszłość “Diablo”: Plan taki jest, żeby pokonał największą gwiazdę FAME, a potem…

Mirosław Okniński twierdzi, że plan na “Diablo” jest taki, że po potencjalnej wygranej z Amadeuszem Ferrarim, przejdzie on do KSW, gdzie miałby już murowanego rywala:

“Diablo” jest mi się wydaje poukładany z KSW. Mi się wydaje, że cały plan taki jest, żeby pokonał największą gwiazdę FAME-u Ferrariego i poszedł do KSW na walkę z Arturem Szpilką. Z nim tak jest. Najpierw miał trenować u mnie, później nie. Za Diabłem nie nadążysz! A jeśli Ferrari będzie ze mną trenował też, to z Diablo nie będzie trenował. Chociaż w WCA często tak jest, że ze sobą trenują, a potem ze sobą walczą.”

Cała rozmowa Huberta Mściwujewskiego z trenerem Mirosławem Oknińskim do sprawdzenia poniżej:

A Wy co sądzicie o takim scenariuszu kariery dla Krzysztofa Włodaczyka? Myślicie, że to realna opcja, którą przedstawił trener Okniński?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis