MMA PLNajnowszeFAME MMAOkniński do Don Diego: Pasternak jest gwiazdą FAME, jesteś nowy i to Ty masz się dostosować!

Okniński do Don Diego: Pasternak jest gwiazdą FAME, jesteś nowy i to Ty masz się dostosować!

Trener Mirosław Okniński nie odpuszcza! W mediach społecznościowych ukazał się kolejny materiał, w którym trener miał przesłanie do Mateusza ”Don Diego” Kubiszyna. Czy dojdzie do porozumienia i zobaczymy walkę Kubiszyna na jubileuszowej gali FAME MMA 20?

Okniński

Kubiszyn w ostatnich dniach poinformował, że jego walka stoi pod znakiem zapytania. ”Don Diego” wyznał, że będzie na jego warunkach, albo wcale.

Ja po treningu i muszę się z wami czymś podzielić, bo tak cały czas pytacie – ”Diego co z twoją walką na FAME’ 20, dlaczego stoi pod znakiem zapytania”. Ja odpowiem bardzo krótko ”Polish Zombie” nie miał racji. Nie tylko freak fighterzy przychodzą tam po łatwe pieniądze. Sportowcy też przychodzą po łatwe siano i na tym to polega. Ja zaproponowałem już jakiś czas temu bardzo fajne, widowiskowe dla was przede wszystkim warunki walki. Żeby zrobić 1 rundę boks, 2 rundę K-1, 3 rundę MMA, żeby cały czas dokładać kolejną płaszczyznę. No i nie ma co ukrywać – moim przeciwnikiem ma być zawodnik MMA. No i po prostu jego team, myślę że zawodnik nie, ale jego team obsrał zbroję i boi się najzwyczajniej w świecie wypuścić swojego zawodnika do takich formuł. Chcą mieszać, żeby 1 była w MMA, albo w 2 rundzie. Tamto, siamto! Boją się, że mogą być znokautowani w 1, albo 2 rundzie. W trzeciej będą mieli już dużo więcej argumentów, bo to wiadomo moja najsłabsza płaszczyzna. Także oto wszystko chodzi. Freak fighterzy i sportowcy przychodzą tam po siano, po łatwe siano. Ja nie ukrywam przychodzę też tam po siano, ale też po wyzwania i tym razem stawiam warunki, albo będzie po mojemu, albo w ogóle. I po temacie (…) Tym razem ja stawiam warunki 0-1, bo to mój pomysł na formułę walki. Albo będzie walka, albo nie będzie walki. Pozdrooo!

Mirosław Okniński błyskawicznie zareagował. Trener wyjawił, że ”Don Diego” jest przymierzany do walki z Michałem Pasternakiem. Okniński nazwał Kubiszyna tchórzem!

Okniński: To my stawiamy warunki!

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych wyszedł z kolejnym przesłaniem do Mateusza Kubiszyna.

Don Diego, Don Kiszot mój Ty przyjacielu. Słuchaj! Ty po prostu jesteś jakimś marnym mistrzuniem jakieś podrzędnej federacji. Ty teraz wchodzisz do największej federacji w Polsce. To jest największa federacja FAME jeżeli chodzi o sprzedaż, o marketing i Ty jesteś dopiero początkującym zawodnikiem w tej federacji, więc to Ty musisz się dostosować. Pasternak to jest gwiazda FAME MMA i Ty się musisz dopasować. Także daliśmy Ci szansę, a nie chcemy w ogóle z Tobą walczyć jeżeli Ty masz stawiać warunki. To my stawiamy warunki!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis