MMA PLNajnowszeFAME MMAOgromna kasa Fabijańskiego za walkę na FAME! Boxdel apeluje, by oddał część koledze!

Ogromna kasa Fabijańskiego za walkę na FAME! Boxdel apeluje, by oddał część koledze!

Ogromna kasa dla Sebastiana Fabijańskiego za walkę na ostatniej gali FAME: Reborn! W sieci pojawiły się informacje o rzekomej wypłacie aktora za kilka sekund pojedynku, z którego zrezygnował.

Ogromna kasa Fabijańskiego za walkę na FAME

Przypominamy, że Sebastian Fabijański w parze z Tomaszem Olejnikiem wystąpił w walce wieczoru gali FAME: Reborn, która odbyła się w minioną sobotę w Atlas Arenie w Łodzi. Ich rywalami byli Sylwester Wardęga i Wojciech Gola.

Starcie to zostało przerwane po kilkunastu sekundach, kiedy to Fabijański otrzymał nielegalny cios od Wardęgi. Aktor po interwencji lekarskiej zrezygnował ze starcia, a Wardęgę zdyskwalifikowano. W klatce zostali jedynie Tomasz Olejnik i Wojciech Gola i to współwłaściciel FAME MMA wygrał ostatecznie main event całej imprezy.

Ogromna kasa Fabijańskiego za walkę na FAME!

Fabijański natomiast za kilka sekund walki w klatce zgarnął ogromną kasę! Według portalu sportowefakty.wp.pl, powołującego się na Pudelka, aktor i influencer miał zarobić za swój występ… 500 tysięcy złotych.

Inną – wyższą kwotę – podał były rywal Fabijańskiego – raper Filipek. Ten twierdzi, że Fabijański zgarnął nawet… 700 tysięcy złotych!

Natomiast już po gali, człowiek związany z FAME MMA – Boxdel opublikował w mediach społecznościowych apel do Fabijańskiego, by ten przekazał część swojej wypłaty koledze z pary – Tomaszowi Olejnikowi, który niejako uratował main event gali FAME: Reborn:

“Ja juz troche wstawiony widzowie, pierwsze piwka od 2 miesiecy, wasze zdrowie na sam poczatek! Fabiś wyruchałes na hajs federacje, daj Olejnikowi sigmie troche hajsu z Twojego kontraktu. Masz rekordowe 5 cyfr na sekunde biorac pod uwage ze srednio na walke spedziles 30 sekund w klatce. Tomek, fajnie ze jak facet wyszedles, a Ty Sebek… Ty dobrze wiedziales co chcesz zrobic juz kiedy wychodziles do klatki. Motywowalem Cie zebys nie skasztanił i dał ludziom widowisko, szkoda, ale widocznie to nie dla ciebie. Wasze zdrowko czytajacy!”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis