MMA PLNajnowszeKSWOficjalnie Khalidov-Adamek na dodatkowej gali KSW! Znamy szczegóły

Oficjalnie Khalidov-Adamek na dodatkowej gali KSW! Znamy szczegóły

No to już oficjalnie – w przyszłym roku fani sportów walki i nie tylko zobaczą nie 12, a 13 wydarzeń największej organizacji w naszym kraju. Ogłoszono, że 24 lutego na gali KSW w Gliwicach dojdzie do hitowego starcia Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem. Pojedynek oczywiście odbędzie się w formule bokserskiej w dużych rękawicach.

Adamek

Przypomnijmy, że ”Góral” w ostatnim czasie podpisał kontrakt z FAME MMA. Rzecznik prasowy freakowej organizacji zabrał głos i poinformował, że Adamek dostał zielone światło na pojedynek poza FAME.

Reprezentant Arrachionu Olsztyn aktualnie może pochwalić się passą dwóch zwycięstw z rzędu. Zaczęło się od szybkiego i efektownego występu w Gliwicach. Mamed już w pierwszej odsłonie znalazł sposób na zakończenie pojedynku ze zdecydowanie cięższym Mariuszem Pudzianowskim.

Na PGE Narodowym doszło do trzeciej walki ze Scottem Askhamem. Były zawodnik UFC nie zamierzał ryzykować i wchodzić w mocne wymiany w stójce. Scott szukał obalenia, ale sam lądował na plecach. Scott próbował zaskoczyć i chociażby atakował skrętówką, ale podopieczny Szymona Bońkowskiego i Pawła Derlacza wyszedł z opresji. Ostatecznie w trzeciej odsłonie Khalidov znalazł sposób na znokautowanie przeciwnika.

Oficjalnie!

To stało się faktem! Dwudziestego czwartego lutego na gali KSW w Gliwicach dojdzie do starcia Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem. Pojedynek został zakontraktowany na sześć rund.

Pierwsza zapowiedź nadchodzącej walki:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis