MMA PLArek TańculaOficjalnie Diablo-Tańcula w Krakowie! Znamy całą kartę walk FAME MMA 19!

Oficjalnie Diablo-Tańcula w Krakowie! Znamy całą kartę walk FAME MMA 19!

Już drugiego września w Krakowie odbędzie się gala FAME MMA 19. Freakowa organizacja postanowiła dziś ogłosić main event oraz całą kartę walk. W walce wieczoru zobaczymy debiut byłego mistrza świata w boksie – Krzysztofa Włodarczyka. ”Diablo” trenuje pod okiem uznanego trenera Mirosława Oknińskiego. Dziś oficjalnie poznaliśmy przeciwnika Włodarczyka.

Tańcula

O takim zestawieniu mówiło się od samego początku, gdy ogłoszono Krzysztofa Włodarczyka jako nowy nabytek FAME MMA. ”Diablo” w debiucie w freak fightach zmierzy się z Arkadiuszem ”Aroyem” Tańculą.

”Aroy” doczekał się upragnionej walki o pas w freakowej organizacji. Tańcula dwudziestego maja na gali FAME MMA 18 w Łodzi zmierzył się z Maksymilianem ”Wiewiórem” Wiewiórką. Do ich starcia miało dojść już na poprzedniej edycji, ale Tańcula doznał kontuzji i walka została przeniesiona. Tańcula przegrał jednogłośną decyzją sędziów.

Arkadiusz wcześniej odnotował walki na gali FAME MMA 15. Walki, bowiem podczas jednego wieczoru stoczył dwa pojedynki. ”Aroy” przed czasem odprawił Mateusza Murańskiego, a następnie pewnie wypunktował Jacka Murańskiego.

Znamy całą kartę walk!

Już oficjalnie poznaliśmy całą kartę walk FAME MMA 19, która odbędzie się już drugiego września. Na tej samej karcie zobaczymy świetnie zapowiadający się rewanż pomiędzy Tomaszem ”Zadymą” Gromadzkim, a Piotrem Tyburskim. Ich pierwsze starcie było jednym z najlepszych w historii największej freakowej organizacji.

Na tej samej gali zobaczymy zapowiedziane już starcie rewanżowe pomiędzy Piotrem ”Szelim” Szeligą, a Marcinem ”Polish Zombie” Wrzoskiem.

Nie będzie brakowało sportowych akcentów, bowiem w klatce zamelduje się trener Przemysław Szyszka, a jego oponentem będzie Norbert Daszkiewicz.

Nie ma czasu na odpoczynek! 🥵 
FAME WRACA DO NAJWIĘKSZEJ HALI W POLSCE!!! TAURON Arena Kraków… nadchodzimy 😎🤝 WBIJAJCIE…

Posted by FAME MMA on Monday, July 31, 2023

Nie ma czasu na odpoczynek! 🥵 FAME WRACA DO NAJWIĘKSZEJ HALI W POLSCE!!! TAURON Arena Kraków… nadchodzimy 😎🤝 WBIJAJCIE NA FAMEMMA.TV lub EBILET.PL już teraz i kupujcie bilety, bo w oktagonie będzie 🔥🔥🔥Cokolwiek się wydarzy… DO OKTAGONU FAME WKROCZY KRZYSZTOF „DIABLO” WŁODARCZYK! 😈 

Jakiś czas temu Arek Tańcula powiedział w jednym z wywiadów, że chętnie zmierzyłby się z Diablo. Ten powiedział „sprawdzam”. @arkadiusz_tancula Twój ruch! 😏

Co-main – FRANIO vs XAYOO. Czyżby ktoś chciał odebrać tron Królowi Twitch’a? 👀 Obaj Panowie mocno przymasowali i na ten moment bliżej im do kategorii półciężkiej, tymczasem pojedynek zakontraktowany jest w limicie wagowym 79 kg 😅

Oprócz tego mamy dwa potężne rewanże 🤯🍿 Tybori vs Zadyma 2 chcą udowodnić, który z nich jest lepszy w MMA i dokończyć temat z FFA #01. Polish Zombie chce z kolei udowodnić wszystkim, że pierwsza walka z Szelim to tylko „wypadek przy pracy”, ale Ziomuś nie chce zawieść swoich fanów i ma inne plany!

Mało?!? No to mamy jeszcze powrót Sebastiana Fabijańskiego, który ma niezamkniętą sprawę z Filipkiem i powrót Roberta Karasia, który chce sprawdzić się w boksie w małych rękawicach z Kubą Nowaczkiewiczem. Po raz pierwszy w oktagonie FAME rękawice skrzyżuje dwóch topowych trenerów – Przemek Szyszka i Norbert Daszkiewicz. To będzie pokaz prawdziwego MMA Panowie i Panie 😍 Walka kobiet to Sheeya vs Dominika Rybak. Obie Panie mają ambitne plany i obie myślą o pasie mistrzowskim, ale żeby tam się znaleźć, trzeba najpierw wyeliminować wszystkie rywalki.

A galę otworzy pojedynek Boga Estetyki z Hejterem, czyli klasyczny freak fight – stara, dobra nap$#@dalanka na wiatraki!!!🫶
BĄDŹ Z NAMI W EPICENTRUM FREAKOWEGO SHOW W KRAKOWIE!
💥FAME 19: Tańcula vs Diablo
🗓️02.09.2023 / 19:30
🏟️TAURON Arena Kraków

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis