MMA PLKhabib NurmagomedovNurmagomedov bawi się biznesem na emeryturze! Płatki śniadaniowe byłego mistrza UFC

Nurmagomedov bawi się biznesem na emeryturze! Płatki śniadaniowe byłego mistrza UFC

Khabib Nurmagomedov (29-0) ma co robić na sportowej emeryturze. ”Dagestański Orzeł” bez wątpienia jest jednym z najlepszych zawodników w historii UFC bez podziału na kategorie wagowe. 34-latek w mediach społecznościowych poinformował i wstawił zdjęcie, że pojawił się na okładce… płatków śniadaniowych!

Khabib

Nurmagomedov swoją karierę zakończył w październiku 2020 roku. Khabib już wielokrotnie był kuszony powrotem. ale wydaje się to niemożliwe bowiem ważniejsza jest dla niego złożona obietnica matce. Dagestańczyk podczas UFC 254 już nie pierwszy raz udowodnił, że jest prawdziwym mistrzem. 32-latek w drugiej odsłonie poddał do nieprzytomności Justina Gaethje.

Kasowa i głośna walka Khabiba miała miejsce na UFC 229, gdy w czwartej odsłonie poddał swojego odwiecznego rywala Conora McGregora. 

Niecały rok później Khabib nie pierwszy raz udowodnił swoje kapitalne umiejętności. 34-latek w trzeciej odsłonie (duszeniem zza pleców) poddał Dustina Poireira. Khabib na swoim rozkładzie ma również zwycięstwa z takimi zawodnikami jak Edson Barboza, Rafael Dos Anjos czy Michael Johnson.

Khabib bawi się w biznes!

Khabib Nurmagomedov już wielokrotnie wspominał, że nie zamierza wracać do klatki i dotrzyma obietnicę, którą dał mamie.

”Dagestański Orzeł” w mediach społecznościowych wstawił zdjęcia płatków śniadaniowych, gdzie pojawił się na okładce.

Oto co napisał Khabib w mediach społecznościowych:

Szybkie i zdrowe śniadanie @fitroo👌Wiele witamin i nie zawiera GMO 🔝 Wszystkie informacje 👉@fitroo

Obecnie w kategorii lekkiej dzieli i rządzi Islam Makhachev (24-1). 31-latek w ostatnim starciu przystąpił do hitowego starcia mistrz vs mistrz. Makhachev po kapitalnej walce wygrał jednogłośną decyzją sędziów z Alexandrem Volkanovskim.

Islam do pierwszej obrony pasa w wadze lekkiej stanie dwudziestego pierwszego października na gali UFC 294 w Abu Dhabi. Właśnie tam dojdzie do jego rewanżu z Charlesem Oliveirą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis