MMA PLArchiwumFAME MMANowy nabytek KSW w amatorskiej karierze przegrał z mistrzem FAME MMA! Jest nagranie [WIDEO]

Nowy nabytek KSW w amatorskiej karierze przegrał z mistrzem FAME MMA! Jest nagranie [WIDEO]

Tobiasz Le (3-1) został nowym nabytkiem największej organizacji w naszym kraju. 29-latek zadebiutuje już czternastego października na gali KSW 87 w Czechach. Przeciwnikiem reprezentanta Octagon Team Cieszyn będzie Carl McNally (2-1) z Irlandii. Jak się okazuje Tobiasz w amatorskiej karierze zmierzył się z mistrzem freakowej organizacji.

Wiewiór

W main evencie zobaczymy walkę w wadze ciężkiej. Zawodnik publiczności Michal Martinek (10-4) skrzyżuje rękawice z mocno bijącym Darko Stosiciem (18-7). W co-main evencie możemy spodziewać się dużych emocji. Niewątpliwie starcie Romana Szymańskiego (17-7) z Leo Brichtą (11-3) jest tego gwarancją.

W polskiej organizacji swój debiut odnotuje Rafał Haratyk (16-5-2). ”Polish Tank” zmierzy się z Ivanem Erslanem (13-2).

Mistrz FAME pokonał zawodnika KSW w amatorskiej walce!

Tak nowy nabytek KSW – Tobiasz Le (3-1) w karierze amatorskiej zmierzył się z mistrzem freakowej organizacji FAME MMA. Mowa o Maksymilianie ”Wiewiórze” Wiewiórce.

Do ich starcia doszło w grudniu 2017 roku na ALMMA 142: ”Mistrzostwa Dolnego Śląska”. Maksymilian po dwóch minutach i 20 sekundach pokonał Le.

Wspomniana walka poniżej:

Maksymilian swój najbliższy pojedynek stoczy już dwudziestego dziewiątego września na gali FAME Friday Arena 2 w Szczecinie. Wiewiórka w formule K-1 (małe rękawice) zmierzy się z Josefem Simao. 

W tym roku ”Wiewiór” stoczył dwie walki. Maksymilian zgodził się na zastępstwo i walkę w nie swojej formule. Maksymilian zawalczył w K-1, gdzie znokautował go Alan Kwieciński. Walka była w innej formule, więc Maks dalej dzierży pas. Ostatnia walka ”Wiewióra” odbyła się na FAME MMA 18, gdzie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Arkadiusza ”Aroya” Tańcule.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis