MMA PLNajnowszeClout MMANorman Parke zastąpi Ferrariego w walce z Denisem Załęckim? Irlandczyk dojechał na galę Clout MMA 5!

Norman Parke zastąpi Ferrariego w walce z Denisem Załęckim? Irlandczyk dojechał na galę Clout MMA 5!

W sieci nie cichną pogłoski o tym, że Norman Parke zastąpi Ferrariego w walce z Denisem Załęckim, do której dojdzie już jutro, czyli w sobotę 8 czerwca na gali Clout MMA 5 w Katowicach. Irlandczyk z Północy dojechał już na galę i jest w Polsce!

Norman Parke zastąpi Ferrariego

Na portalu społecznościowym X (dawny Twitter) pojawił się filmik opublikowany przez Krzysztofa Rytę, potwierdzający obecność Normana Parke w Polsce.

Irlandczyk jest jedną z opcji na zastępstwo za Amadeusza Roślika, który wycofał się z walki z Denisem Załęckim na godziny przed galą Clout MMA 5:

Norman Parke zastąpi Ferrariego w walce z Denisem Załęckim? Irlandczyk dojechał na galę Clout MMA 5!

Parke natomiast jest obecny już w Katowicach, gdzie według licznych głosów kibiców w Internecie, jest poważnym kandydatem na zastępstwo za Ferrariego.

Udokumentowanie obecności Parke w Polsce możecie zobaczyć poniżej:

Z naszej strony dodamy tylko, że nie wiadomo czy Norman Parke przyjechał na Clout MMA 5 ze względu na walkę z Denisem Załęckim, w której miałby zastąpić Amadeusza Roślika czy zostanie przedstawiony jako jeden z bohaterów kolejnej gali Clout MMA 6.

O wszystkim dowiemy się zapewne dzisiaj w ciągu dnia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis