MMA PLNajnowszePrime MMANiespodziewany rewanż na sobotnim PRIME 7! Tomasz Chic ponownie zmierzy się z… Żuromem!

Niespodziewany rewanż na sobotnim PRIME 7! Tomasz Chic ponownie zmierzy się z… Żuromem!

Tomasz Chic postanowił związać się z PRIME SHOW MMA. Do jego debiutu w freakowej organizacji dojdzie na siódmej edycji, która w sobotę odbędzie się w Koszalinie. Doszło do roszady w karcie, bowiem Chic wstępnie miał zmierzyć się z Rafałem Gawronem. Ostatecznie Tomasz niespodziewanie stoczy rewanżowy pojedynek z Andrzejem ”Żuromem” Żuromskim.

Chic

W main evencie zobaczymy rewanżowy pojedynek prezesa Fight Exclusive Night – Pawła Jóźwiaka z Jackiem Murańskim. ”Muran” w ostatniej walce odnotował pierwsze upragnione zwycięstwo w klatce, a teraz liczy na udany rewanż.

W tak zwanym co-main evencie zobaczymy walkę Kasjusza ”Don Kasjo” Życińskiego z Adamem Soroko oraz zestawienie Pawła ”Trybsona” Trybały z Erko Junem.

Będzie rewanż!

Drugie starcie pomiędzy Tomaszem Chicem, a Andrzejem Żuromskim stało się faktem. Podczas wczorajszego programu ”Zadyma” poinformowano, że ”Żurom” ostatecznie w sobotę zmierzy się z Chicem.

Andrzej do tej pory stoczył dwie walki w freak fightach. Żuromski musiał uznać wyższość Rafała ”Antykonfidenta” Podejmy oraz Tomasza Chica. Ostatni wspomniany pojedynek zakończył się przegraną przez ciężki nokaut.

CHIC vs ŻUROM 💣 Nadszedł czas na rewanż… 👀 Panowie mieli już okazję stoczyć ze sobą pojedynek, a w poprzednim starciu Tomek brutalnie znokautował Andreja już w pierwszej rundzie 🔥 Obydwaj zawodnicy mają po dwie walki na swoim koncie, jednak u @zuromtv są to dwie przegrane. Zarówno Chic, jak i Żurom mocno się rozwinęli od czasu ich ostatniego pojedynku! 🤩 Jedno jest pewne – ta walka obiecuje być pełna dynamiki i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Obydwaj zawodnicy podchodzą do tego z determinacją 😈 Co sądzicie, czy Andrzej zrewanżuje się Tomkowi, czy może @chic_performance zamknie usta hejterom, zwyciężając ponownie? 🥊

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis