NIEOFICJALNIE: Gilbert Burns najbliższym rywalem Łukasza Sajewskiego w UFC!
Walczący w UFC zawodnik kategorii lekkiej Łukasz Sajewski (13-1) pochwalił się dziś podpisanym kontraktem na kolejną walkę w najlepszej organizacji MMA na świecie. Nie sposób było domyśleć się z kim zostanie zestawiony „Wookie”, ale były menadżer Polaka Tim Leidecker zdradził na Twitterze nazwisko rywala.

Sajewski will be fighting Gilbert Burns. https://t.co/L6nwXCxlRd
— Tim Leidecker (@TimLeidecker) April 11, 2016
Jeśli powyższy twitt okaże się prawdziwy, to „Wookie’ego” czeka bardzo trudne starcie z czarnym pasem BJJ. Gilbert Burns (10-1) to zawodnik Blackzilians, który po 3 zwycięstwach w UFC przegrał swoje ostatnie starcie z Rashidem Magomedovem. Pokonywał sześciu rywali przez poddania, w tym pogromcę Piotra Hallmanna – Alexa Oliveirę, natomiast 3 innych nokautował w 1 rundach.
O tym, czy Leidecker nie kłamie dowiemy się zapewne już niedługo. Warto jednak nadmienić, że Tim jako pierwszy do publicznej wiadomości podał informację o wypadnięciu Sajewskiego z gali w Londynie.