MMA PLNajnowszeBez kategoriiNici z Fedora w UFC. Na razie!

Nici z Fedora w UFC. Na razie!

Zakończyło się spotkanie Apy Echtelda i Vadima Finkelsteina z bossami UFC. Panowie wracają do domu z niczym, ale nie jest wyraźnie powiedziane, że nie zobaczymy Fedora w UFC. Żadna ze stron nie chce się ugiąć.

Gamrot - Dos Anjos

Dwójka managerów Fedora powiedziała portalowi Sherdog.com, że oferta przedstawiona przez UFC znacznie przewyższała wszystkie inne pod wzgędem finansowym. Niemniej UFC przedstawiło kilka rządań, które nie pozwalają Vadimowi i Apy’emu zarekomendować ofertę UFC Fedorowi. Problemy to:

  • wyłączność dla UFC
  • utrzymanie statusu mistrza (jak to rozumieć – nie wiem, być może chodzi o nastychmiastowego tileshota, co dla Dany jest niewygodne: gruby rusek z nikąd demoluje Coutura)
  • ograniczenia kontraktu (ogólnie)

Apy Etcheld mówi:

Punkt odnośnie wyłączności, punkt zapewniający mu traktowanie godne mistrza i ograniczenia kontraktu – to są rzeczy, nad którymi musimy popracować. Koniec końców nie rozmiaramy tu o błachych rzeczach. Dla nas to brzmii rozsądnie. Sami jesteśmy promotorami; wiemy jak to działa od strony promotora, więc wiemy jak postępować i traktować mistrza. Fedor nie chce być stawiany na równi z innymi, rozpoczynającymi karierę zawodnikami. On już jest mistrzem. To takie proste – chcemy po prostu odrobinę więcej szacunku. UFC wie, na czym nam zależy i spodziewamy się, że odpowiedzą na to w swoim czasie, nie chcemy ich naciskać i wyczekiwać odpowiedzi

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis