MMA PLNajnowszeBoksNgannou vs. Joshua PPV: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce

Ngannou vs. Joshua PPV: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce

Ngannou vs. Joshua PPV. Waga ciężka po raz kolejny zawita do stolicy Arabii Saudyjskiej. Czy Kameruńczyk znowu szokuje świat? Odpowiedź już dzisiaj! Całą galę będzie można oglądać na platformie DAZN. Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Mamy dla Was wszystkie potrzebne informacje.

Ngannou vs Joshua PPV

Ngannou vs. Joshua PPV wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

Ngannou vs. Joshua: Kiedy gala?

Co to może być za historia! Francis Ngannou stanie dziś przed kolejną szansą na wstrząśnięcie bokserskim światem. Jak tym razem poradzi sobie były mistrz UFC? Dowiemy się za kilka godzin.

ZOBACZ TAKŻE: Typowanie redakcyjne UFC 299: O’Malley vs. Vera 2. Czy Gamrot i Oleksiejczuk wygrają swoje walki?

Walka dwóch weteranów przedwcześnie odesłanych na emeryturę. Zhang Zhilei, jak i Joseph Parker mogą otworzyć sobie drogę do walki o mistrzostwo świata. Trzeba tylko pokonać swojego przeciwnika.

Kevin Lerena, pięściarz dobrze znany polskim kibicom, zmierzy się Justisem Hunim. To będzie coś więcej niż tylko walka, ponieważ mama Lereny wczoraj odeszła z tego świata.

Knockout of Chaos: Gdzie oglądać?

Warto zainteresować się całą rozpiskę Knockout of Chaos. Po pierwsze, jest bardzo mocna. Po drugie, możecie być częścią historii, jeśli Kameruńczyk pokona Joshuę. Z pewnością emocji nie zabraknie!

Kto według Was wygra? Boks czy MMA?

Zachęcamy również do śledzenia naszej strony. Z kilku walk pojawią się relacje.

Ngannou vs. Joshua: Data, miejsce, godzina

Karta główna rozpocznie się ok. godziny 20. Walka wieczoru powinna zacząć się ok. 23:30. Sama gala już trwa.

Ngannou vs. Joshua: Transmisja w PPV

Jak obejrzeć bokserskie starcie AJ-a z Francisem Ngannou? Wystarczy założyć konto na platformie DAZN, a następnie wykupić subskrypcję – dostępne różne warianty. Niestety, ale samo to nie wystarczy, żeby obejrzeć galę z udziałem byłego mistrza UFC. Musicie jeszcze wykupić dostęp do PPV za 78,99 PLN. Wszystko zróbcie na stronie DAZN. COM – klik.

Życzymy miłego wieczoru z boksem na najwyższym poziomie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis