MMA PLNajnowszeBez kategoriiNewsy z petli czasowej spowodowanej K1 Hero’s MWGP

Newsy z petli czasowej spowodowanej K1 Hero’s MWGP

marvin-vitor.jpg

Nie oglądam for / stron / blogów, jak czekam na galę (tym razem K1 Hero’s), trochę się nazbierało, więć jedziemy dziewuchy:

  • Gina Carano nie ma chłopaka – rozważałem ten news, jako wiadomość tygodnia i już miałem rezerwować bilet do USA, ale później przyszła wizja: co będzie, jak trochę się upije z chłopakami po meczu, a w domu będzie na mnie czekać Gina. Jestem bardzo wrażliwy na ból i brzydzę się przemocą, więc odpuściłem;)
  • Dodałem rozpiskę HCF 2 – co to jest HCF? Kanadyjska organizacja, ale z uwagi na obecność nazwiska Emelianenko w rozpisce, przypominam Wam o tym, żeby później nie było: a ja nie wiedziałem, że Olek się bije w kraju syropu klonowego, hokeja i GSP
  • Z ultranaszpikowanej talentami dywizji WW z UFC może odejść Chris Lytle do WEC – o tej ewentualności poinformował mmajunkie.com mistrz WW WEC Carlos Condit. Polityka UFC w tym przypadku to: jesteś weteranem UFC, ale nic nie wniesiesz już w rywalizacji fighterów następnej generacji, użycz swojej popularności młodszej siostrze UFC, czyli WEC. To samo działo się w przypadku Jensa Pulvera. I dobrze – WEC trzeba wzmocnić dużymi nazwiskami.
  • Wiadomo już, ile ProElite zapłaciło za swój szał zakupów: KOTC – $3.75 miliona + 178,571 akcji (jedna akcja to około 15 dolców) ProElite + $5 milionów w ciągu 5 lat w gotówce i akcjach; Cage Rage – $2.2 milliona + 500,000 akcji + spłacenie długów organizacji $2.8 miliona. Jak to się ma do Pride? Nie wiemy. Kwota nigdy nie została podana publicznej wiadomości, w jednym wywiadzie Dana White użył sformułowania “Nie włożę kolejnych 44 milionów dolarów w promocję Pride”, ale zapytany o znacznie tych słów kilka dni później zdementował, że jest to kwota, którą zapłacił za Pride. Samą bibliotekę video swego czasu wyceniano na $50 milionów.
  • Pozostając w tematyce kapusty – Zuffa wydała majątek na ekspansje na wyspy (2xUK i 1x Irlandia) – bardzo negatywnie odbiło się to na ich wynikach finansowych. Może zbankrutują i będziemy mieć Mirko w KSW, nie powinien być drogi;)

Kącik Anemika:

  • Matin Kampmann przeszedł pomyślnie drugą operację kolana, które skasował przed UFC 72, gdzie miał się zmierzyć z Richem Franklinem. Martina Kampmanna zastąpił Yushin Okami obaj z Richem zafundowali nam 15 min nudy. Bomba.
  • Matt Hamill skasował sobie w walce z Michaelem Bispingiem ACL. No fajnie, a co to jest ACL? No jak to co – więzadło krzyżowe😉
  • Nate Quarry opowiada UFC, dlaczego po walce z Franklinem zrobił sobie wolne. Powodem była zagrażająca życiu operacja pleców.
  • Marvin Eastman wypada z rozpiski UFC 77 – powód: operacja oka, nie było to spowodowane kontuzją, a wadą genetyczną, która miał od lat, a obecnie się nasiliła. Marvin twierdzi, że w razie czego będzie gotowy na UFC 78, jeżeli UFC sobie tego zażyczy. Wcześniej operację oka chciał mu wykonać Vitor Belfort, pamiętamy jak to się skończyło prawda?

Tyle.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis