Newsy z Brazylii

Royce.jpgRoyce Gracie najprawdopodobniej wystąpi na noworocznej gali K-1/MMA. Krążą pogłoski, że organizacja ta zaproponowała mu za kontrakt 2 miliony dolarów. Są też plotki o kontaktach Zuffa i Royce’a odnośnie jego powrotu do UFC w 2006 roku.

chuteboxe.jpg– Weteran walk Muay Thai oraz gal brazylijskich – Helio Dipp przybył niedawno do Curitiba i obecnie trenuje z zespołem Chute Boxe. Jego agresywny styl walki bardzo przypomina taktykę walki "propagowaną" w tej akademii. Czy jest to tylko wspólny trening czy też test przed przyjęciem Helio na stałe do Chute Boxe dowiemy się niebawem.

Gamrot - Dos Anjos

Nino "Elvis" Schembri najprawdopodobniej weźmie udział w grudniowym turnieju w Anglii – Cage Rage. Na ostatniej gali w UK stał w narożniku zawodnika z Chute Boxe i organizatorzy Cage Rage wstępnie zaproponowali mu występy u siebie.

Wanderlei Silva zakończył odpoczynek od treningów (organizował seminaria między innymi we Francji) i wrócił do codzienej rutyny treningowej. Zobaczymy go na ringu Pride nie wcześniej niż w grudniu i wtedy być może dojdzie do rewanżu z Ricardo Arona a stawką będzie pas mistrza wagi średniej.filho.jpg

Paulo Filho podpisał kontrakt z organizacją Pride na kolejne walki. Jest szansa, że zobaczymy go również na gali noworocznej. Na razie jako potencjalnego przeciwnika wymienia się Murilo Rua.

Rodrigo "Minotauro" Nogueira po przejściu operacji łokcia obecnie wraca do normalnych treningów. Sam będzie widzem październikowej gali Pride gdyż już w grudniu może się spotkać ze zwycięzcą pojedyku Mirko "Cro Cop" vs Josh Barnett.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis