MMA PLNajnowszeBez kategoriiNewsy: JZ chce Gomi’ego, Filho i Gonzaga razem, Jenna lepsza od Tito

Newsy: JZ chce Gomi’ego, Filho i Gonzaga razem, Jenna lepsza od Tito

Obijamy się ostatnio z newsami, ale 33% redakcji nadrabia zaległości (oglądam TUF-a 1-5, nigdy tego nie oglądałem, co było błędem), 33% nie ma internetu, a pozostałe 33% robi w większości transparentne w newsach rzeczy (zobaczcie nasze rozpiski!). Anyway – m.in. dlatego robie pigułę newsów:

Gamrot - Dos Anjos

Dwukrotny zwycięzca K1 Hero’s MWGP, Gesias “JZ” Calvancanti, chce zlać żółtą dupę mistrza odpowiedniej wagi w Pride. Wychodzi na to, że chodzi o Takanori’ego Gomi’ego:

Chcę walczyć z trudniejszymi przeciwnikami. Musze walczyć z najlepszymi, żeby stać się najlepszym. Chciałbym, żeby inni zawodnicy z Pride poszli śladami Kazushi’ego Sakuraba’y i Ikushi Minowa’y i dołączyli do Hero’s. Chciałbym się zmierzyć z obecnym mistrzem LW Pride – Takanori’m Gomi’m, jeżeli dołączy do K1 Hero’s Sporo wiem o Gomi’m. Ma niezłe ręce, jest jednym z najlepszych na świecie i ma ekscytujący styl walki. Studiuje jego umiejętności od czasu, kiedy walczył dwa razy z moim kolegą z teamu (ATT) Marcusem Aurelio

Krótka piłka o pozycji Tito względem Jenny w USA. Jenna chciała zobaczyć Biały Dom. Po Białym domu oprowadzał ją senator Arlen Specter. Mariaż senatora i gwiazdy porno od razu przyciągnął uwagę gazet. Jenna na wycieczkę zabrała Tito, a gazeta odnosi się do niego jako “Ultimate Fighter Champ Boyfriend”. Ciężkie czasy dla Tito, nawet nie wymieniają jego imienia i nazwiska… No i jaki z niego champ? 😉

Paulo Filho będzie prowadził seminaria w Team Link razem z Gabrielem Gonzagą. Oba brazylijskie czarne paski mają uczyć puszystych amerykanów turlania się po ziemi? Może to zapowiedź szerszej współpracy. Obaj mogą się od siebie sporo nauczyć. Filho to klasa sama w sobie, ale Gabe potrafi kopać jak mało kto (CC albo ręka Randy’ego – sam wybierz, który dowód lubisz bardziej).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis