MMA PLNajnowszeBez kategoriiNewsflash: Yves Edwards, Anderi Arlovsky, ICON, Gina Carano, Hendo i inne

Newsflash: Yves Edwards, Anderi Arlovsky, ICON, Gina Carano, Hendo i inne

Dziś w menu: Yves Edwards w ATT, ile kosztowało ICON, Anderi Arlovski u Jerry’ego Springera, Strikeforce za darmo, okres Giny Carano, nowy przeciwnik Maia’i.

Pasternak

  • American Top Team (ATT) ujawniło, że weteran UFC i Pride, Yves Edwards jest nowym członkiem tego utytuowanego teamu Fighterów. Yves będzie trenował z ATT na Florydzie, ale ciągle będzie mieszkał w Teksasie. ATT podało, że Yves Edwards wraca do walki w październiku. Przeciwnik i organizacja nie są jeszcze znane.
  • Wiemy, ile zapłaciło ProElite za organizację ICON: $350k + 200k akcji ProElite płatne w cyklu 50% na start i 50% w ciągu następnych trzech lat. Przypominam: akcje ProElite oscylują w okolicach 15 dolców za akcję.
  • Były mistrz HW UFC, Anderi Arlovski wystąpi jako ochroniarz w show Jerry’ego Springera. Odcinek będzie kręcony w Chicago, czyli w mieście Arlovskiego. Nie wiesz kim jest Jerry?. Ja rozumiem, że tam się biją, ale czy to jest sposób na promocję zawodnika MMA?
  • Czemu Gina Carano wyglądała jak śmierć na ważeniu przed EliteXC: Uprising? 5oz wyjaśnia, że wycinka u kobiet jest znacznie trudniejsza, ponieważ facet ma więcej wody w organiźmie. Dodatkowo Gina miała okres. Efekt i tak był niezły – wyszła w pełni sił i wygrała swoją walkę.
  • Fightnetwork pisze o tym, że UFC chce Dana Hendersona w wadze MW, ale Dan woli zostać w LHW. Dziwne – po walce z QJ powiedział, że nie przepada za walką z wiekszymi przeciwnikami.
  • Ryan Jensen zastąpi niedysponowanego Marvina Eastmana na UFC 77. Ryan skrzyżuje rękawiczki z Demianem Maia’ą – mistrzem ADCC.
  • Strikeforce będzie transmitowane w Yahoo za darmo! Więcej szczegółów na Yahoo (konkrety dopiero nadejdą).
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis