MMA PLNajnowszeBez kategoriiNewsflash: TUF i oglądalność, Hominick, Sam Stout, CSAC pozwane, Tomek Drwal

Newsflash: TUF i oglądalność, Hominick, Sam Stout, CSAC pozwane, Tomek Drwal

Krótko o wynikach oglądalności TUF-a 6, Mark Hominick w Xtreme Couture, Sam Stout na UFC 78, pozwie NEF przeciwko CSAC, wywiad video z Tomkiem Drwalem

Gamrot - Dos Anjos

Oglądalnośc TUF-a spada w dół, premiera sezonu to rating 1.5, drugi odcinek to rating 1.0

Mark Hominick dołącza do Xtreme Couture. Ostatnio ten były fighter UFC i WEC pokazał sie w rodzimej organizacji TKO w Kanadzie i wygrał z Benem Greerem. Przebąkuje się o powrocie Hominicka do WEC, a jego przeciwnikiem ma być znany z TUF-a Alex Karalexis.

Znany głównie z dwukrotnego spotkania z Spencerem Fisherem Sam Stout po wygranej na TKO 30, ma wrócić do Oktagonu na UFC 78. Przeciwnik nie jest jeszcze znany, ale Sam powiedział, że:

Zaraz po mojej ostatniej walce ze Spencerem, Dana powiedział, że jeżeli kiedykolwiek będa mięć problem ze znalezieniem przeciwnika dla mnie, zawsze mogą zrobić Stout vs. Fisher III

Kaplica…

NEF (Ner Era Fighting) pozwała CSAC. Chcę $500 mln za to, że CSAC zablokowałaby ich show, który polegał na castingach dla zawodników, a zwycięzca miał zmierzyć się z Kimo i zgarnąć grubą kasę. Pozew jest skazany na porażkę – CSAC jest zobligowana do badania poziomu zawodników. Tym sposobem Frank Mir nie dostał poważnej walki, bo miał niską kategorię w komisji sportowej i nie dostał zgody na rematch z Silvia’ą. Zawodnik musi dowieść swojej wartości, aby walczyć z najlepszymi. Niestety nie jest mi znany system wartościowania zawodników przez komisję. Wiem tylko, że taki istnieje. Btw. ciągle można się zapisać na walkę z Kimo.

I na koniec – wywiad z Tomkiem Drwalem dla mmaction.pl

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis