MMA PLNajnowszeUFCNate Diaz chętny na walkę z McGregorem na UFC 300! Michael Chandler zostanie na lodzie?

Nate Diaz chętny na walkę z McGregorem na UFC 300! Michael Chandler zostanie na lodzie?

Walka wieczoru UFC 300 dalej pozostaje zagadką, a ostatnie kilkanaście godzin wcale nie pomaga w rozwikłaniu tej zagwozdki.

Diaz chce McGregora

Dana White postanowił trzymać kibiców w niepewności i zwlekać z ogłoszeniem main-eventu jubileuszowego UFC 300, które odbędzie się 13 kwietnia w T-Mobile Arena.

W związku z powyższym tkwimy w chaosie informacyjnym, z którego niewiele wynika. Jeszcze dzisiaj donosiliśmy o starciu Conora McGregora z Michaelem Chandlerem o pas nowej kategorii wagowej. Tymczasem na mieście inne są już treście.

Chęć walki z Irlandczykiem na UFC 300 zgłosił… Nate Diaz! Stocktończyk na swoim X-ie zamieścił zdjęcie z dopiskiem „prawdziwa wojna”.

No cóż – na ten moment więcej jest kandydatów do wzięcia udziału w walce wieczoru UFC 300 niż dostępnych miejsc w karcie walk – zostało tylko jedno.

Co prawda, sternik amerykańskiego giganta kilka dni temu zapowiadał, że main-event zwali wszystkich z nóg, ale nie jestem do końca przekonany, czy trylogia pomiędzy McGregorem a Diazem jest ciekawsza od starcia z „Ironem”.

ZOBACZ TAKŻE: Hadaś apeluje do Clout! Jest gotowy wejść w zastępstwo przy zestawieniu Wielki Bu-Załęcki!

Powoli męczące robi się to oczekiwanie na oficjalne potwierdzenie ze strony organizatorów. Miejmy nadzieję, że niedługo poznamy bohaterów walki wieczoru, kończąc tym samym tą telenowele.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis