MMA PLNajnowszeClout MMANatan Marcoń przed Clout MMA 3 podał zasady życiowe, których się trzyma: Uczmy młodzież…

Natan Marcoń przed Clout MMA 3 podał zasady życiowe, których się trzyma: Uczmy młodzież…

Natan Marcoń wyrasta na najbardziej kontrowersyjną postać polskich freak fightów. “Bóg Estetyki”, bo taki pseudonim internetowy nosi, podczas wczorajszej konferencji prasowej przed galą Clout MMA 3 podał zasady życiowe, których się trzyma.

Natan Marcoń przed Clout MMA 3

Swoim przesłaniem, Marcoń zaskoczył wielu internautów, w tym jego potencjalnych rywali na piątkowej gali – Denisa Labrygę i Denisa Załęckiego.

Przypominamy, że gala Clout MMA 3 odbędzie się już w najbliższy piątek 29 grudnia. Walką wieczoru wydarzenia będzie starcie dwóch byłych reprezentantów Polski w piłce nożnej. W klatce na gali freakowej staną na przeciwko siebie Tomasz Hajto i Jakub Wawrzyniak.

Natan Marcoń przed Clout MMA 3 podał zasady życiowe, których się trzyma: Uczmy młodzież…

Wczoraj natomiast miała miejsce ostatnia konferencja prasowa promująca piątkową galę. Udział w niej wzięli wszyscy bohaterowie nadchodzącej imprezy, w tym oczywiście kontrowersyjny Natan Marcoń.

“Bóg Estetyki”, który na razie w klatce głównie przegrywa, bardzo mocno czuje się w pojedynkach na słowa.

Poniżej prezentujemy wymienienie przez niego zasad życiowych, którymi się kieruje oraz reakcję na nią Denisów: Labrygi i Załęckiego, którzy liczą tylko na to, by kiedyś wejść do klatki z Marconiem i zostać z nim sam na sam pod kontrolą sędziego klatkowego.

Zasady Natana Marconia? Proszę bardzo:

“Uczmy młodzież odpowiedzialności. Nie pozwalajmy sobie, aby działa się nam krzywda. Wkręcajmy młodzież w sport, a nie w kryminał. To są moje zasady, których się trzymam.”

Zaskoczeni?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis