MMA PLNajnowszeFAME MMANatan Marcoń brał mocny doping? Boxdel publikuje jego prywatne nagranie!

Natan Marcoń brał mocny doping? Boxdel publikuje jego prywatne nagranie!

Wygląda na to, że afera na polskim youtubie trwa w najlepsze! W sprawę konfliktów zamieszani są m.in. Sylwester Wardęga, Boxdel, Marcin Dubiel, Nitrozyniak czy Natan Marcoń. Teraz w sieci pojawił się fragment nagrania, z którego wynika, że ten ostatni brał mocny doping.

Natan Marcoń brał mocny doping

Natan Marcoń, bo o nim mowa to freak, który w 2023 roku zmienił zasady gry w polskich freak fightach. Zawodnik, który większy show robił na konferencjach i podczas programów promujących wydarzenia, w których brał udział, niż potem w samych walkach, był jednym z ulubieńców publiczności.

Bo w klatce szło mu już totalnie źle. “Bóg Estetyki” wygrał zaledwie dwa ze swoich sześciu walk, a wśród jego pogromców są m.in. Daro Lew czy Adrian Polański.

Natan Marcoń brał mocny doping? Boxdel publikuje jego prywatne nagranie!

Marcoń to zawodnik, który znany jest z nienagannej sylwetki. Sam promuje swoją postacią sporty sylwetkowe i uchodził za jednego z najlepiej wyglądających freak fighterów.

“Szatan” deklarował także, że swoją muskulaturę zawdzięcza tylko ćwiczeniom i nie stoją za nim żadne nielegalne substancje.

Problem w tym, że wcale tak nie było. Boxdel opublikował właśnie w sieci filmik, w którym ujawnia prawdę o Natanie Marconiu.

Przedstawił także nagranie, z którego wynika, że “Bóg Estetyki” stosował różnego rodzaju substancje wspomagające.

Sprawdźcie sami:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis