MMA PLDragon Fight NightNajnowsze zapowiedzi walk przed Dragon Fight Night 4 w Legionowie

Najnowsze zapowiedzi walk przed Dragon Fight Night 4 w Legionowie

Foto: DFN

Za nieco ponad dwa tygodnie, bo 17 listopada w Legionowie odbędzie się gala Dragon Fight Night 4. Zaplanowano na niej aż dziesięć zawodowych pojedynków w formule MMA.

Tak oto w walce wieczoru widzowie zobaczą pojedynek Adriana “Aresa” Błeszyńskiego, który zmierzy się z Krystianem Bielskim.

Jedna z najbardziej wyczekiwanych walk tej jesieni w Polsce.
Krystian ma do odbudowania reputację pewnie wygrywającego przeciwnika. Adrian z całych sił będzie chciał postawić na swoim i przerwać dobrą passę Krystiana. Obaj zawodnicy wywodzą się ze stójki, prawdopodobnie tam toczyć się będzie większość boju co gwarantuje lawinę uderzeń i emocji!

Innym zawodnikiem, który będzie miał za zadanie rozgrzać publiczność w Arenie Legionowo będzie m.in. Emil “Róża” Różewski. Jego rywalem został zawodnik z Ukrainy, Dmitry Gorbatov.

Wielki powrót.
Prawdziwy wojownik jest w stanie zawsze podnieść się po porażce.
Na pewno z takim podejściem do klatki 17 listopada wejdzie Emil Róża Różewski. Bardzo solidny i wszechstronny zawodnik z Warszawy kontra Dimitry Gorbatov, młoda krew z Charkowa, zaledwie 22 letni zawodnik, który wszystkie swoje zwycięskie pojedynki kończył przed czasem w parterze. Emil Róża Różewski będzie chciał udowodnić, że jego czas jeszcze nie minął. Dimitry będzie z całych sił próbował pokrzyżować mu plany.
Doświadczenie vs Młodość

Fani zobaczą także występ zawodnika występującego w przeszłości m.in. w PLMMA, Michała Tarabańki. Zmierzy się on z Oliwierem Młyńskim.

Tarabańka trenujący w Warszawskie Centrum Atletyki po ostatniej wygranej po raz kolejny będzie dążył do tego, żeby jego ręka powędrowała do góry! Treningi pod okiem najlepszych zawodników z Polski i ze świata zapewne zaprocentują w klatce. Z kolei 23-letni Oliwier reprezentujący Rio Grappling Club Wrocław będzie musiał zmierzyć się z doświadczeniem swojego rywala. Twierdzi, że jego atutem będzie młoda krew i ogromna chęć wygrywania. Mimo, że jego zdaniem “Majkel” się wypalił, podchodzi do niego z pełnym szacunkiem.
Kto wygra to starcie? Młodość, czy doświadczenie?

Więcej informacji na Facebooku organizacji oraz na stronie wydarzenia.