MMA PLNajnowszeClout MMANajman ruszył na Ciosa na konferencji przed Clout MMA 3! Ochrona nie mogła nad nim zapanować!

Najman ruszył na Ciosa na konferencji przed Clout MMA 3! Ochrona nie mogła nad nim zapanować!

Bardzo dużo działo się na wczorajszej konferencji prasowej promującej piątkową galę Clout MMA 3, która odbędzie się już w najbliższy piątek 29 grudnia. Podczas tego wydarzenia oglądaliśmy między innymi to, jak Marcin Najman ruszył na Adriana Ciosa jeszcze przed ich walką.

Najman ruszył na Ciosa

Między Ciosem a Najmanem wrze od dłuższego czasu i obaj nie szczędzą sobie uszczypliwości i wyszydzania. Ich konflikt, który miał już jeden epizod w klatce, teraz ma zakończyć się w najbliższy piątek.

Przypominamy, że Cios i Najman już walczyli ze sobą raz. Na gali Clout MMA 2 Cios pokonał “El Testosterona” przez dyskwalifikację za nielegalne ciosy w parterze, ale według wielu kibiców, to Najman był moralnym zwycięzcą tamtego starcia, z którego Cios został wyniesiony na noszach.

Najman ruszył na Ciosa na konferencji przed Clout MMA 3

Teraz natomiast mamy kolejną odsłonę tego konfliktu. Na konferencji prasowej promującej galę Clout MMA 3 Najman ruszył na Ciosa z pełną mocą. Był tak silny, że ochrona ledwo go powstrzymała, choć wprawne oko mogło dostrzec kopnięcie ze strony “El Testosterona”.

Zobaczcie jak to wyglądało:

Przypominamy, że walką wieczoru gali Clout MMA 3 będzie pojedynek dwóch byłych reprezentantów Polski w piłce nożnej – Tomasza Hajto z Jakubem Wawrzyniakiem. Oprócz tej dwójki, w klatce Clout MMA 3 pojawią się m.in. Denis Załęcki, Wielki Bu, Denis Labryga, Natan Marcoń, Marianna Schreiber czy Monika Laskowska.

Będziecie oglądać Clout MMA 3?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis