MMA PLNajnowszeClout MMANajman nie wierzy w twardą głowę Murańskiego: Chciałbym wam wszystkim pokazać, że to mit!

Najman nie wierzy w twardą głowę Murańskiego: Chciałbym wam wszystkim pokazać, że to mit!

Marcin Najman już dziewiątego marca będzie szukał pierwszego zwycięstwa w organizacji Clout MMA. Na czwartej edycji w Łodzi dojdzie do jego wyczekiwanego pojedynku z Jackiem Murańskim. O tym starciu mówi się już bardzo długo i parę razy miało do niego dojść. ”El Testosteron” gwarantuje, że obali mit o twardej głowie Murańskiego.

Najman

”Muran” w swoim ostatnim pojedynku zyskał drugie zwycięstwo, lecz nie obyło się bez kontrowersji. Murański w main evencie PRIME SHOW MMA 7 wygrał na punkty z Pawłem Jóźwiakiem. Warto jednak zaznaczyć, że decyzja była mocno dyskusyjna. 

Najman do tej pory stoczył w Clout MMA cztery pojedynki, lecz z żadnego nie wyszedł zwycięsko. W swoich ostatnich dwóch starciach były pięściarz przegrywał przez dyskwalifikacje z Adrianem Ciosem. 

Najman zapowiada: Nie chodzi o twardość jego głowy!

Marcin Najman uważa, że Jacek Murański wcale nie posiada mocnej głowy czy twardej szczęki. ”El Testosteron” gwarantuje, że żaden z przeciwników nie trafił w punkt Murańskiego.

Najman w rozmowie z Goniec Sport stwierdził, że na gali Clout MMA 4 zamierza obalić mit twardej głowy Murańskiego.

Nie wierzę w twardą głowę Murańskiego. Chciałbym wam wszystkim pokazać, że to mit, który się zbudował poprzez niewiedzę niedoświadczonych zawodników. Chciałbym tym niedoświadczonym pokazać, że nie chodzi o twardość jego głowy, tylko precyzję zadawanych ciosów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis