MMA PLNajnowszePrime MMANajlepsza Polska Dziennikarka wystąpi na PRIME 8! Czy do walki przygotuje się lepiej niż do wywiadów?

Najlepsza Polska Dziennikarka wystąpi na PRIME 8! Czy do walki przygotuje się lepiej niż do wywiadów?

Najlepsza Polska Dziennikarka, czyli Monika Laskowska wystąpi na gali PRIME 8: Zadyma 2.0! Kolejna walka freak fighterki została już oficjalnie ogłoszona! Fani jednak zadają sobie pytanie czy tym razem Laskowska do walki przygotuje się lepiej niż do wywiadów, z których zasłynęła?

Najlepsza Polska Dziennikarka wystąpi na PRIME 8

Monika Laskowska to postać doskonale znana w środowisku freakowym. Oprócz wielu ciekawych rozmów z zawodnikami uprawiającymi mieszane sztuki walki, Laskowska ma także sama stoczone dwie walki w klatce. Na gali Clout MMA 1 pokonała ona przed czasem Nikolę Alokin, a na Clout MMA 4 przegrała decyzją z Marianną Schreiber.

Najlepsza Polska Dziennikarka wystąpi na PRIME 8!

Teraz wiemy, że Najlepsza Polska Dziennikarka wystąpi także na gali PRIME 8, która odbędzie się już 13 kwietnia w Gorzowie Wielkopolskim.

Starcie Laskowskiej zostało już oficjalnie ogłoszone i będzie to pojedynek 2 na 2:

“Monika Laskowska stanie do pojedynku 2 na 2, wraz z Pauliną Porzucek, przeciwko Oli Daniel i Sandrze Smoroń. Monika jest znana z wywiadów, które podbiły serca internautów i świat FREAK FIGHTÓW nie jest jej obcy! 🤠 Dziennikarka ma już na swoim koncie dwa pojedynki: jeden wygrany z NIKITĄ, drugi przegrany z SCHREIBER! 💥

Jak myślicie, czy doświadczenie Moniki będzie kluczowe w tej walce?”

Dla tych kibiców, którzy nie kojarzą Moniki Laskowskiej, przedstawiamy świetne kompilacje z jej wywiadów, które przygotował youtuber EbeEbe:

A Wy czekacie na walkę Moniki Laskowskiej w klatce PRIME Show MMA? Czy Waszym zdaniem to dobry materiał na freak fighterkę?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis