MMA PLBoksNadchodzi nowa era wagi ciężkiej? Daniel Dubois znów nokautuje! [WIDEO]

Nadchodzi nowa era wagi ciężkiej? Daniel Dubois znów nokautuje! [WIDEO]

Daniel Dubois (15-0, 14 KO) to następny wielki talent, jeśli mowa o Wielkiej Brytanii. 22-latek w sobotni wieczór potrzebował niecałych dwóch rund, aby do rekordu dopisać następne zwycięstwo przez nokaut.

Daniel Dubois
Foto: Daniel Dubois facebook

Tony Yoka (7-0, 6 KO), Filip Hrgović (10-0, 8 KO), Joe Joyce (11-0, 10 KO) trzeba przyznać, że robi się coraz ciekawiej w wadze ciężkiej. Nowe nazwiska, które już niebawem mogą dojść do starcia z ścisłą czołówką. Wymieniony już Joyce w następnym pojedynku najprawdopodobniej zmierzy się z Duboisem. Do ich starcia miało dojść już w tym roku, ale wszystko pokrzyżował Covid-19.

Daniel Dubois znów to zrobił, jakże efektownie!

I tym razem walka Daniela Duboisa (15-0, 14 KO) nie potrwała długo. Brytyjczyk w drugiej rundzie zdemolował Ricardo Snijdersa (18-2, 8 KO), który wszedł na zastępstwo. Holender już w pierwszej rundzie leżał trzy razy na deskach. Sędzia był blisko, aby wkroczyć, ale gong uratował Ricardo. Walka zakończyła się na początku drugiej odsłony, gdy Dubois dokończył dzieła zniszczenia. Sami zobaczcie.

Do wspomnianej walki Dubois-Joyce ma dojść już dwudziestego drugiego października w Londynie. Dla 22-latka była to dopiero pierwsza walka w tym roku. Dubois bardzo szybko zebrał pochwały i uznanie gwiazd boksu. Czy to się potwierdzi w walce z czołówką? Nie możemy się doczekać!

Zobacz także:

GROMDA 2 finał – ten cios zdecydował o wygranej “Don Diego”

Za nami gala GROMDA 2 i finał, którego rozstrzygnięcia nikt się nie spodziewał. W ostatniej walce drugiej edycji gali walk na gołe pięści zmierzyli się Mateusz “Don Diego” Kubiszyn i Dawid “Maximus” Żółtaszek.

KSW 54 – wyniki

To była wspaniały wieczór z emocjami. Wyniki gali KSW 54 można sprawdzić TUTAJ.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis