MMA PLNajnowszeBez kategoriiNadchodzi czas Tito Ortiza!

Nadchodzi czas Tito Ortiza!

Tak przynajmniej twierdzi na swoim blogu Tito Ortiz:

Gamrot - Dos Anjos

“Czas nadszedł!

No cóż, czas nadszedł po raz kolejny. Został tylko tydzień do walki. Jestem gotowy bardziej, niż byłem kiedykolwiek gotowy na walkę. Myślę, że to bedzie walka roku, dam z siebie absolutnie wszystko.

Właśnie skonczyłem mój ostatni dzień cięzkiego treningu i czuję się świetnie. Robie pięć 6-minutowych rund z 30 sekundowymi przerwami, a moja waga to idealne 219 funtów. Każdego dnia przebiegam 3 mile w 19 min 36 sek, a moj czas odnowy tetna to 30 sek. Uwierzcie mi – jestem gotowy na wojne!

Rashad chce walczyć z najlepszym Tito Ortizem? No to właśnie dostał to, o co prosił. Jestem bardzo podniecony tą walką. Walcze dla fanów, ktorzy mnie wspierają. Walcze, żeby zamknąc mu morde i walcze, żeby pokazać, że tu jest moje miejsce!

Chcę podziękować wszystkim fanom i przyjaciołom za wsparcie we wszystkich moich walkach. Zamierzam dowieść, że nigdy nie stracilem swojego ducha walki. 07-07-07 – Ukaranie Rashada Evansa będzie początkiem!”

Później Tito prosi o wsparcie poprzez założenie koszulki Punishment Athletic, ale szczegółów Wam oszczędze.

Mój komentarz: Tito robi to co zwykle – sprzedaje się najlepiej jak może. Ja jestem fanem ekspresji Mirko Filipovica: mówi mało, konkretnie, a rzecznikiem prasowym uczynił swoją lewą noge. Wracaj do zdrowia Mirko i nie pozwól Danie sie ‘amerykanizować’.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis