MMA PLBez kategoriiNadchodzi czas Tito Ortiza!

Nadchodzi czas Tito Ortiza!

Tak przynajmniej twierdzi na swoim blogu Tito Ortiz:

“Czas nadszedł!

No cóż, czas nadszedł po raz kolejny. Został tylko tydzień do walki. Jestem gotowy bardziej, niż byłem kiedykolwiek gotowy na walkę. Myślę, że to bedzie walka roku, dam z siebie absolutnie wszystko.

Właśnie skonczyłem mój ostatni dzień cięzkiego treningu i czuję się świetnie. Robie pięć 6-minutowych rund z 30 sekundowymi przerwami, a moja waga to idealne 219 funtów. Każdego dnia przebiegam 3 mile w 19 min 36 sek, a moj czas odnowy tetna to 30 sek. Uwierzcie mi – jestem gotowy na wojne!

Rashad chce walczyć z najlepszym Tito Ortizem? No to właśnie dostał to, o co prosił. Jestem bardzo podniecony tą walką. Walcze dla fanów, ktorzy mnie wspierają. Walcze, żeby zamknąc mu morde i walcze, żeby pokazać, że tu jest moje miejsce!

Chcę podziękować wszystkim fanom i przyjaciołom za wsparcie we wszystkich moich walkach. Zamierzam dowieść, że nigdy nie stracilem swojego ducha walki. 07-07-07 – Ukaranie Rashada Evansa będzie początkiem!”

Później Tito prosi o wsparcie poprzez założenie koszulki Punishment Athletic, ale szczegółów Wam oszczędze.

Mój komentarz: Tito robi to co zwykle – sprzedaje się najlepiej jak może. Ja jestem fanem ekspresji Mirko Filipovica: mówi mało, konkretnie, a rzecznikiem prasowym uczynił swoją lewą noge. Wracaj do zdrowia Mirko i nie pozwól Danie sie ‘amerykanizować’.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis