MMA PLNajnowszePrime MMAMurański nagrał film na Tańculę! Ten odpowiada: On tylko gada, ja wrzucam papiery!

Murański nagrał film na Tańculę! Ten odpowiada: On tylko gada, ja wrzucam papiery!

Wygląda na to, że wraca temat konfliktu i to konfliktu prawnego na linii Jacek Murański-Arkadiusz Tańcula! Co ciekawe, przygotowujący się do walki na gali PRIME 8 Tańcula udostępnił dokumenty pokazujące rozstrzygnięcie sądowe w jego sprawie z “Muranem”.

Murański nagrał film na Tańculę

A zaczęło się od tego, że Jacek Murański nagrał film na Arkadiusza Tańculę, w którym zarzuca Tańculi, że ten nakłamał w wywiadzie z Hubertem Mściwujewskim dla portalu MMA Bądź Na Bieżąco sugerując, iż wygrał rozprawę sądową z Muranem.

Ostre słowa Murańskiego znajdziecie poniżej:

Murański nagrał film na Tańculę! Ten drugi odpowiada i udostępnia dokumenty: On tylko gada, ja wrzucam papiery!

Teraz natomiast mamy odpowiedź Tańculi. Bohater walki wieczoru zbliżającej się gali PRIME MMA 8, która odbędzie się w sobotę 13 kwietnia w Warszawie w specyficzny sposób odpowiedział Murańskiemu.

Jak Tańcula sam stwierdził – on wrzuca konkretne papiery, podczas gdy Murański tylko potrafi “gadać”:

“Murański wczoraj się spłakał na swoim stories, że podobno nie wygrałem “żadnej sprawy”. Poniżej krótkie wyjaśnienie i co ważniejsze – on tylko gada, ja wrzucam papiery xD

Jacek, nie odbyła się żadna rozprawa bo żeby sprawa została skierowana na rozprawę to Twoje oskarżenie musiałoby cokolwiek trzymać się kupy. Niezawisły Sąd po przeczytaniu prywatnego aktu oskarżenia, który sporządziłeś (nie wiem czy takie prawilne gity jak Ty mogą sporządzać prywatne akty oskarżenia – to pewnie środowisko się wypowie) uznał, że jest tak chujowy, że postanowił skierować go na posiedzenie celem umorzenia sprawy.

Zgodnie art. 339 § 3 pkt 1 sąd kieruje sprawę na posiedzenie http://m.in. gdy zachodzi potrzeba umorzenia postępowania na podstawie art. 17 § 1 pkt 2 do 11. Z kolei zgodnie z art. 17 § 1 pkt 2 nie wszczyna się postepowania a wszczęte umarza gdy czyn nie zawiera znamion czyny zabronionego albo ustawa stanowi, że sprawca nie popełnia przestępstwa. To właśnie na tej podstawie wykreowana przez Ciebie sprawa została umorzona.

Wbrew temu co mówisz Jacuś podjęta przez niezawisły sąd decyzja o umorzeniu sprawy jest rozstrzygnięciem merytorycznym i kto jak to ale taki ekspert od prawa jak ty powinien mieć tego świadomość. Więc albo jesteś debilem i nie masz pojęcia o czym mówisz albo celowo wprowadzasz ludzi w błąd. Tertium Non Datur O ile potrafisz czytać ze zrozumieniem to w uzasadnieniu niezawisły Sąd precyzyjnie wskazał z jakich powodów uznał, że wypowiedziane przeze mnie słowa nie realizują znamion czynu zabronionego – po prostu nie są przestępstwem.

Zacytuje jedno zdanie z uzasadnienia niezawisłego sądu na potwierdzenie moich słów, które odnosi się do osób, które uczestniczą w galach freakowych: „…osoby te prowadzą dyskusję na temat konfliktu z innymi z uczestników tego rodzaju gali i w trakcie tej rozmowy pada bardzo dużo obraźliwych słów jednakże dla osób będących częścią tej społeczności tego typu określenia nie są zniesławiające zaś szerszy krąg odbiorców nie jest zainteresowany tym co mówią o sobie uczestnicy FAME MMA.”

Kolejną nieprawdą, która wskazujesz jest to, że proces będzie się toczył niezależnie od wydanego postanowienia. Jacuś otóż nie, ewentualny proces może toczyć się tylko wtedy kiedy Sąd drugiej instancji uzna postanowienie Sądu rejonowego za przedwczesne i nakaże prowadzić sprawę w pełnym zakresie. Jednak nawet gdyby tak się stało to i tak dostaniesz wpierdol. Zostałeś posłany na deski w pierwszej rundzie i nawet jak wstaniesz finalnie dostanie KO w kolejnych. Więc co byś nie kłamał , a że, mitomanem jesteś to nie tajemnica, w pierwszej instancji wygrałem.

Zresztą przy sprawie Stonogi sam się śmiałeś ze składania zażaleń hipokryto hahaha. Wrzucam Wam papiery, bo on tego nie zrobił gdyż jest tam czarno na białym co Sąd orzekł. Jeszcze ostatnia rzecz, do której chciałem się odnieść dotyczy tego o co jest sprawa. Jako prywatny oskarżyciel czyli klasyczny prawilniak, git spod żabki poskarżyłeś się do Sądu, że naruszyłem Twoje dobra osobiste (godność jest jednym z dóbr osobistych). To jest klasyczny przykład mentalności Kalego. Jak Jacuś kłapie dziobem na prawo na lewo i wyzywa to jest super, a jak ktoś na Jacusia coś powie to narusza jego godność. I skarży się do sądu jak na gita przystało. Zarzucałeś kiedyś Szelidze, że jest prokuratorem, a Ty kim teraz jesteś oskarżycielu prywatny hahaha. Popularność się skończyła, pieniążki się skończyły więc żebrzesz o walkę atencjuszu. Nawiązując do Twojej wypowiedzi o przestrzeleniu w oktagonie, z tego co mówiłeś w wywiadach wynika, że jedyna osoba, która może cokolwiek przestrzelić to Twoja żona – w końcu to ona w domu jest gangsterem.

@famemmatv Cię nie chce więc o walce w rzymskiej klatce ze mną możesz pomarzyć. Ja mam teraz kontakty do przodu i możesz sobie żebrać. Jeżeli jakaś federacja zaproponuje mi 1 mln złotych, na szali postawisz swoją wypłatę, że jak przegrasz to ona trafia do mnie i ja nią dysponuje oraz, że po walce więcej żadnego kontaktu nie dostaniesz to się zastanowię. Tymczasem widzimy się 8 maja, moi mecenasi bardzo dziękują Ci za wczorajsze nagranie. Przyda się do odpowiedzi na zażalenie.”

Przypominamy, że rywalem Tańculi w walce wieczoru gali PRIME 8 będzie Don Kasjo. Starcie to zakontraktowano w formule bokserskiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis