MMA PLNajnowszeBez kategoriiMniej niż dwa tygodnie do gali Angels of Fire II

Mniej niż dwa tygodnie do gali Angels of Fire II

Gamrot - Dos Anjos

27. października w Płocku odbędzie się gala Angels of Fire II. Jest to niezwykle ważne wydarzenia dla fanów K-1 w Polsce. Dlaczego? Ponieważ taka gala to niezwykła rzadkość w Polsce.

Wzorem wielu dobrych gal K-1 odbędzie się na niej turniej oraz będą miały miejsce 3 super-walki.

Turniej jest w kategorii -75 kg a wezmą w nim udział:

  • Piotr Woźnicki POL vs. Jiri Jaros CZE
  • Piotr Arcimowicz POL vs. Gianni Cunsolo ITA
  • Wojciech Kosowski POL vs. Murthell Groenhart NED
  • Łukasz Rambalski POL vs. Maxim Nievole LT

Będzie to więc konfrontacja naszego krajowego podwórka z Europą.W super-walkach zmierzą się Andrei Molchanov vs. Tomas Hron i Piotr Lepich vs Izuagbe Ugonoh. Z pewnością będą to walki na bardzo wysokim poziomie, warto więc będzie je obejrzeć. Jeśli nie będziesz na gali nie martw się, będą dostępne na youtube.

Walką wieczoru, które będzie miała miejsce przed walką finałową, jest pojedynek chyba najbardziej rozpoznawanego polskiego zawodnika, któremu od lat wróży się karierę w K-1 Marcina Różalskiego z Tonym Gregorym – Interkontynentalny Mistrz Świata ISKA, zwycięzca K-1 Francji i K-1 Włoch.

Z pewnością ewentualne zwycięstwo Różalskiego byłoby ważnym krokiem w jego karierze, ale należy pamiętać że jego przeciwnik jest naprawdę mocny. Jedno czego możemy być pewni, to tego, że Marcin da z siebie wszystko, jak zawsze.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis