MMA PLNajnowszeBoksMistrz wyjaśnia dlaczego nie podał ręki Mateuszowi Masternakowi: Koniec uprzejmości!

Mistrz wyjaśnia dlaczego nie podał ręki Mateuszowi Masternakowi: Koniec uprzejmości!

Chris Billam-Smith (18-1, 12 KO) aktualny mistrz WBO wagi junior ciężkiej zaskoczył swoim zachowaniem. Brytyjczyk na ceremonii ważenia postanowił nie podać ręki Mateuszowi Masternakowi (47-5, 31 KO). Teraz Chris zabrał głos i wyjaśnił, dlaczego tak postąpił.

Smith

O tym pojedynku mówiło się od dłuższego czasu, ale dość długi czas czekaliśmy na oficjalne potwierdzenie. Powód? Był mocno brany pod uwagę natychmiastowy rewanż Chrisa z Lawrence Okolie.

Właśnie wtedy Smith sięgnął po tytuł mistrzowski. W końcu ktoś znalazł sposób na pokonanie Okolie, który swoim stylem walki nie zachwycał. Chris po 12 rundach wygrał na punkty, a dodatkowo miał rywala parę razy na deskach.

Ostatni pojedynek Mateusz miał miejsce pod koniec października poprzedniego roku. ”Master” po dwunastu rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał twardego JasonaWhateley’a.

Mistrz zabiera głos!

Chris Billiam-Smith (18-1, 12 KO) w rozmowie z dziennikarzami wyjawił, dlaczego tak się zachował na ceremonii ważenia. Brytyjczyk zaskoczył Mateusza Masternaka i kibiców. Mistrz nie podał rękę Polakowi.

Chris w rozmowie z mediami wyjawił, że… zakończyły się uprzejmości.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis