MMA PLNajnowszeUFCMistrz UFC Sean Strickland mierzył z broni do człowieka, który wtargnął na jego posesję. Wszystko opublikował!

Mistrz UFC Sean Strickland mierzył z broni do człowieka, który wtargnął na jego posesję. Wszystko opublikował!

Sean Strickland to aktualny mistrz wagi średniej organizacji UFC. Amerykanin opublikował w sieci nagranie z kamer, na którym widać jak mierzył z broni do człowieka, który wtargnął na jego posesję.

Sean Strickland mierzył z broni

“Tarzan” to posiadacz tytułu mistrzowskiego w wadze do 84 kilogramów, który odebrał pas Israelowi Adesanyi tworząc jedną z największych niespodzianek w światowym MMA w tym roku.

W swojej kolejnej walce, tym razem w obronie posiadanego tytułu, Strickland zmierzy się z byłym mistrzem KSW Dricusem Du Plessisem. Będzie to na gali UFC 297 zaplanowanej na dzień 20 stycznia w Toronto.

Sean Strickland mierzył z broni do człowieka, który wtargnął na jego posesję

Strickland jest ulubieńcem kibiców, bowiem z Amerykaninem nigdy nie ma nudy. Człowiek ten uchodzi za mężczyznę o poglądach niepoprawnych politycznie i zawsze mówi to, co na dany temat myśli, bez owijania w bawełnę.

Tym razem otrzymaliśmy od niego kolejną dawkę niekonwencjonalnego zachowania. Sean Strickland pokazał, jak zachowuje się odważny mężczyzna, broniący swojego dorobku.

W sieci udostępnił nagranie z kamer, na którym widać jak mierzył z broni do innego człowieka. Jakie były okoliczności tego zdarzenia? Sprawdźcie sami:

“Oto, co wiem: ten człowiek był pijany, potrurbował dziewczynę – widziałą to ochroniarz, wskoczył do auta i odejachał. Ochroniarz pojechał za nim i widział jak gość wjechał w krawężnik, rozerwał oponę i jechał na samej feldze. Widząc to uciekł z samochodu i próbował schować się przed moim domem. Na początku myślałem, że chce ukraść mój samochód. Ten gość został już aresztowany.” – napisał pod nagraniem opublikowanym na Instagramie:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis