MMA PLNajnowszeBoksMistrz nie podał ręki Masternakowi: Jutro nauczę go, jak się okazuje w Polsce szacunek! [WIDEO]

Mistrz nie podał ręki Masternakowi: Jutro nauczę go, jak się okazuje w Polsce szacunek! [WIDEO]

Jesteśmy już po ceremonii ważenia przed walką Mateusz Masternak (47-5, 31 KO) o mistrzostwo świata. Mistrz postanowił nie podać ręki naszemu reprezentantowi – tym samym nie okazał mu szacunku. Jest to dość zaskakująca sytuacja, bowiem aktualny champion – Chris Billam-Smith (18-1, 12 KO) z wielkim szacunkiem wypowiadał się o ”Masterze”.

Masternak

Masternak już w najbliższą niedzielę w Anglii, a dokładnie w Bournemouth zawalczy o pas WBO wagi junior ciężkiej. Cała gala i walka Mateusza będzie transmitowana na żywo w telewizji TVP Sport. Transmisja rusza już od godziny 19:00.

Ostatni pojedynek Mateusz miał miejsce pod koniec października poprzedniego roku. ”Master” po dwunastu rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał twardego JasonaWhateley’a.

Masternak zapowiada: Jutro chłopak sam przyjdzie z wyciągniętą rączką!

Mateusz Masternak jest już po oficjalnej ceremonii ważenia, gdzie popatrzył głęboko w oczy Chrisa Billama-Smitha (18-1, 12 KO).

Aktualny champion WBO wagi junior ciężkiej zaskoczył swoim zachowaniem. Brytyjczyk postanowił nie podać ręki Masternakowi.

Jutro nauczę go, jak się okazuje w Polsce szacunek🇵🇱

.

Jutro nauczę go, jak się okazuje w Polsce szacunek🇵🇱🇵🇱🇵🇱🥊🥊🥊🔥👊🔥

Posted by Mateusz Masternak on Saturday, December 9, 2023

Jutro chłopak sam przyjdzie z wyciągniętą rączką pogratulować, kiedy będę stał z jego pasem😈 Polska siiiiiiiiłaaaaaa!!!!🇵🇱

Jutro chłopak sam przyjdzie z wyciągniętą rączką pogratulować, kiedy będę stał z jego pasem😈Polska siiiiiiiiłaaaaaa!!!!🇵🇱🇵🇱🇵🇱🔥

Posted by Mateusz Masternak on Saturday, December 9, 2023
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis