MMA PLNajnowszeAdrian BartosińskiMistrz KSW wyśmiał Marcina Najmana! Jest mocna odpowiedź!

Mistrz KSW wyśmiał Marcina Najmana! Jest mocna odpowiedź!

Niepokonany mistrz KSW – Adrian Bartosiński (15-0) postanowił skomentować ostatni występ Marcina Najmana, który na gali Clout MMA 4 zmierzył się z Jackiem Murańskim. ”Bartos” wyśmiał występ ”El Testosterona”. Długo nie trzeba było czekać na mocną odpowiedź ze strony byłego pięściarza.

Najman

”Bartos” w rozmowie z Arturem Mazurem postanowił mocno skomentować występ ”El Testosterona” w Łodzi.

Podejrzewam, że jak dodał tylko jak wchodzi na pogotowie i jak wyszedł – to sam sobie diagnozę postawił. I podejrzewam, że mu powiedzieli ”Panie Najman jesteś Pan pi*** i Pan nie zajmuj na SORze miejsca, bo tu są poważni ludzie”. A on na SORze miejsce zajmuje, bo ma oko obtarte (…)  Zarobił za to pewnie ze trzy razy albo cztery więcej ode mnie, jak nie z pięć – śmiał się Bartosiński w programie ”Klatka po klatce”. 

Bartosiński wystąpi w main evencie gali XTB KSW 94. Jedenastego maja dojdzie do jego rewanżowego pojedynku z Andrzejem Grzebykiem.

”El Testosteron” odpowiada!

Marcin Najman szybko i w mocnym stylu postanowił odpowiedzieć na ostatnie słowa mistrza KSW. ”El Testosteron” twierdzi, że ”Bartos” szuka na atencji oraz sposobu, aby napisały o nim największe portale.

Musiał zaczepić Ceasarza , aby w końcu o nim napisali w Superexpressie.Wywłoko kim ty jesteś ? Przed Cesarzem na kolana i dziękuj że ktoś w ogóle o tobie usłyszał, nołnejmie

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis