MMA PLNajnowszeKSWMistrz KSW kpi z kolejnej walki Wikłacz vs Przybysz: Menadżer dla pewności mu załatwi jeszcze jeden rematch!

Mistrz KSW kpi z kolejnej walki Wikłacz vs Przybysz: Menadżer dla pewności mu załatwi jeszcze jeden rematch!

Aktualny mistrz wagi półśredniej KSW Adrian Bartosiński udostępnił kolejny odcinek zdobywającego coraz większą popularności vloga, który prowadzi na YouTube. W materiale tym “Bartos” kpi z kolejnej walki Wikłacz vs Przybysz, która będzie już piątą konfrontacją tej dwójki.

Wikłacz vs Przybysz

Do walki Wikłacz vs Przybysz 5 dojdzie już 7 czerwca na gali KSW 95 w Olsztynie. Będzie to kolejny rewanż, tym razem za walkę zakończoną przez no-contest z powodu nieintencjonalnego faulu Wikłacza na gali KSW 86:

Mistrz KSW kpi z kolejnej walki Wikłacz vs Przybysz: Menadżer dla pewności mu załatwi jeszcze jeden rematch!

Teraz Bartosiński, który sam przygotowuje się do obrony mistrzowskiego pasa wagi półśredniej KSW na majowej gali KSW 94 przeciwko Andrzejowi Grzebykowi w swoim najnowszym vlogu wykpił organizację piątej walki między Wikłaczem a Przybyszem.

Oberwało się także nieco menadżerowi “Sebicia” – Arturowi Ostaszewskiemu:

“Nawet jak teraz Przybysz przegra, to Ostaszewski (menadżer Sebastiana Przybysza) dla pewności mu załatwi jeszcze jeden rematch. “Słuchaj Wojsław, to się sprzeda! To się sprzeda! Raz tylko wygrał Przybysz, ale walka numer osiem sprzeda się, bo w tamtej walce wygrał jedną rundę – był blisko!”

Cały odcinek najnowszego vloga od Adriana Bartosińskiego do sprawdzenia poniżej:

A Wam podobają się materiały publikowane przez Adriana Bartosińskiego? Jesteście fanami jego serii vlogów?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis